Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Активісти молодіжного крила ОПЗЖ провели акцію проти МВФ у Києві

Активісти молодіжного крила ОПЗЖ провели акцію проти МВФ у Києві

Фото з відкритих джерел

Активісти молодіжного крила ОПЗЖ провели акцію проти співпраці з Міжнародним Валютним Фондом.

Як зазначає пресслужба організації, на мітинг під будівлю Кабінету Міністрів України вийшло близько 3 тисяч осіб. В акції також взяли участь народні депутати від ОПЗЖ Вадим Рабінович, Олександр Колтунович, Тетяна Плачкова, Олександр Лукашов і Антоніна Славицька.

Першим до народу звернувся Вадим Рабінович. Народний депутат заявив, що співпраця з МВФ вбиває економіку України.

“У мене до вас питання. Двадцять років тому поляки та угорці приїжджали в Україну, щоб купити собі що-небудь поїсти. Сьогодні – вони Локомотиви української економіки, а ми – в повних злиднях. Скажіть, ми що, стали дурнішими? Люди не такі стали? Земля не така стала? Як це так сталося, що ми мало не на останньому місці у світі? Тільки дві речі. Перше – тупі управлінці в будівлі Кабміну, і друге – міжнародні валютні організації, які нібито прийшли нам допомагати. Скажіть мені, будь ласка, ви прийшли в банк, під заставу своєї скромної двокімнатної квартири взяти кредит. Вам дають кредит, але при цьому ви повинні поселити у квартиру трьох співробітників банку, вибити вікна, повинні, повинні, повинні. Скажіть, причому тут Міжнародний фонд і вбивство нашої економіки? Чому ми повинні в заставу віддати медицину і пенсію людей? Відповідь дуже проста: до нас прийшли завойовники, які під виглядом допомоги вбили економіку України. Ми повинні вигнати Міжнародний народний Фонд”, – заявив Рабинович.

За словами іншого виступаючого, народного депутата від ОПЗЖ Олександра Колтуновича, безуспішні реформи в різних галузях держави – так само наслідок співпраці України з МВФ.

“Ті, хто думає, що МВФ далеко і воно нас не стосується – я наведу приклад, як змінилося наше життя. Перше – це енергетика і житлово-комунальне господарство. Ті, хто нам розповідав, що нам потрібно зробити “ринкові” ціни на газ. Ми стали в десятки разів біднішими. Що стосується землі. Ми відстояли, щоб не продавали землю іноземцям, щоб зменшили концентрацію землі, але для кого цей ринок землі? Це не для вас. Ринок відкритий для тих, хто має колосальні кошти. Людині з мінімальною зарплатою потрібно 49 років складати зарплату, не сплачуючи податки, щоб купити 100 гектарів. Пенсіонеру необхідно складати 150 років пенсію, щоб купити цю землю. Ось до чого призводить ці реформи. Медицина – завдяки реформі з 2014 року, кількість медичних закладів зменшилася в рази. Що ми маємо на сьогодні? Люди в умовах пандемії не мають куди звертатися. Ось це все – наслідок реформ, які МВФ змусив нас провести”, – розповів Колтунович.

Керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський нагадав присутнім, що на цей момент, якщо розділити борг України перед МВФ між усіма українцями – кожен громадянин повинен віддати фонду по 3 тисячі доларів. Політик заявив, що повертати ці гроші українці нікому не повинні.

“Ні у кого з нас немає сумніву, що в Кабміні сидять люди, які не працюють на благо України. Які не працюють на благо людей, що живуть в країні. Вони не приймають самостійні рішення, їм ці рішення спускаються зверху. Ми всі з вами були під посольством Сполучених Штатів, саме там приймаються всі ключові рішення в нашій країні. Практично всі міністри знаходяться під ковпаком зовнішнього управління. З цим пора закінчувати. Ніхто з нас з вами не брав гроші в борг у МВФ. Ніхто не брав. І я теж не брав. Але кожен з нас, наші діти, наші ненароджені діти вже винні по три тисячі доларів Міжнародному Валютному Фонду. Ми не брали ці гроші, ми нікому нічого не винні”, – заявив Марчевський.

Після промови Марчевського, присутні закидали ворота Кабінету Міністрів надрукованими купюрами. Кожен кинув по три тисячі доларів, які нібито повинен повернути Міжнародному Валютному Фонду.

Так само активісти зазначили, що під час акції під Кабміном, правоохоронців було значно менше, ніж під посольством США, де проводилася попередня акція.

Нагадаємо, раніше активісти молодіжного крила ОПЗЖ провели акцію під американським посольством.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.