Зв'язок з нами

Події

Американський фахівець розповів, чому досі не утверджений кандидат на посла США в Україні

Американський фахівець розповів, чому досі не утверджений кандидат на посла США в Україні

Прапор США Фото: Todd Trapani з Pexels

Основне завдання України – це боротьба з корупцією на усіх рівнях. Цілком можливо, що саме з цим пов’язана затримка в утвердженні кандидата на посла США в Україні.

Про це в інтерв’ю Парламент.UA розповів колишній співробітник ЦРУ, а нині американський фахівець з кібербезпеки Пол Залакі.

На його думку, санкції – це ефективний інструмент тиску на першому етапі, але основне завдання – це боротьба з корупцією.

Але основне завдання, яке зараз стоїть перед Україною – це боротьба з корупцією як такою, на всіх її рівнях. Я не впевнений, але цілком можливо, що саме з цим пов’язана затримка в утвердженні кандидата на пост посла США в Україні, – зазначив Залакі.

Читайте також

Експосол пояснив, чому президент США не телефонує Зеленському

Американський фахівець вважає, що Кіт Дейтон, кандидат на посаду посла, внесений Дональдом Трампом, міг би бути хорошим варіантом. Але він був зосереджений в основному на військовій сфері й на тому, що відбувається в Криму і на сході України.

Адміністрація Джо Байдена, як мені здається, хоче підібрати на цю роль кар’єрного дипломата, який добре знає українські реалії та розуміє проблеми з корупцією і необхідністю реформ, – припускає експерт.

Нагадаємо, що у Washington Post у статті під назвою “Президент України знову опинився під тиском США – цього разу недарма” написали, що президент Сполучених Штатів Джо Байден досі не подзвонив своєму українському колезі Володимиру Зеленському, оскільки хоче спонукати його боротися з корупцією в країні.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеюа наголосив, що немає сенсу вимагати від України чогось, що вона вже робить у власних інтересах без будь-яких зовнішніх порад.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.