Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Анатолій Шарій: Ми вже живемо в умовах цифрової диктатури

Анатолій Шарій: Ми вже живемо в умовах цифрової диктатури

Анатолій Шарій

112.ua

Анатолій Шарій прокоментував втручання соціальних мереж у політику

Людство вже фактично живе в умовах цифрової диктатури. Так, Facebook перетворився на найбільш смердючий смітник з усіх можливих соціальних мереж.

Про це в ефірі програми “Деталі дня” на телеканалі ZIK під час включення заявив лідер політичної сили “Партія Шарія” Анатолій Шарій.

Анатолій Шарій, коментуючи втручання соціальних мереж у політику та блокування низки акаунтів, констатував, що людство вже живе в умовах цифрової диктатури. Він нагадав, що, до прикладу, багатьох користувачів соціальної мережі Facebook блокують за згадки якихось ультраправих організацій. Він пригадав, що його сторінку у цій соціальній мережі блокували з півтора десятка разів, притім ішлося про публікації за минулі роки.

Новини за темою: Соцмережа Facebook заборонила заперечення Голокосту

“А потім почалися блокування без пояснення причин. Взагалі жодної причини немає. Показує – ви забанені через цей статус, і не показує, через який. І бан – на місяць. Тоді я сказав, що це, у принципі, добре, тому що ми можемо більше розвивати Telegram, і тоді перейшов в Telegram і отримав там величезну кількість передплатників і величезне задоволення через те, що для того, щоб бути забаненим в Telegram, потрібно зробити якийсь реально злочин, злодіяння. І то ще треба писати листи, щоб Telegram на це відреагував. Але вони, слава Богу, реагують. А Facebook перетворився на найбільш смердючий смітник з усіх можливих соцмереж, на жаль, тому що такого скотського ставлення до користувачів я не бачив ніде”, – заявив Анатолій Шарій.

Як повідомляли, адміністрація соціальної мережі Twitter назавжди заблокувала особистий акаунт президента США Дональда Трампа.

Нагадаємо, раніше Туреччина наклала штраф у розмірі 10 млн лір – близько 1,18 млн доларів – на низку соцмереж, серед яких Facebook, Twitter та YouTube, за невиконання вимог свого нового закону про функціонування соцмереж.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.