Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Ареф’єв: Тільки опозиція пропонує чіткі рішення проблем України

Ареф'єв: Тільки опозиція пропонує чіткі рішення проблем України

Сергій Ареф’єв Фото з відкритих джерел

Розуміння, як вирішити економічні та соціальні проблеми України, є тільки в опозиції. Про це заявив керівник Київської міської організації Молодіжного Крила ОПЗЖ – Сергій Ареф’єв, передає пресслужба організації.

На думку політика, через розкол всередині партії президента рейтинг “Слуги народу” падає і все більше людей підтримують “Опозиційну платформу – За життя”.

“Замість того, щоб кричати з трибуни – опозиція пропонує чіткі рішення проблем України. Тому що в опозиції є фахівці і професіонали своєї справи. Якщо подивитися на склад монобільшості – профільних фахівців там практично немає, в самій партії є різні групи впливу, які з часом все сильніше входять в конфронтацію. Починаються торги, затягування голосувань. Це внутрішній розкол. За рахунок цих постійних зіткнень – неможливо дійти згоди. Опозиція виступає за введення прагматичної економіки, яка потрібна країні для збільшення економічного зростання, підвищення пенсій і налагодження загальної економічної ситуації. Нинішня влада цього не робить через постійні війни всередині правлячої партії”, – заявив Ареф’єв.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.