Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Блокування вільних місць та додаткові камери спостереження: Разумков розповів, як у Раді будуть боротися з кнопкодавством

Блокування вільних місць та додаткові камери спостереження: Разумков розповів, як у Раді будуть боротися з кнопкодавством

Дмитро Разумков Верховна Рада

За словами очільника ВР, у планах запустити спеціальну систему “Рада”

В Україні для боротьби із “кнопкодавством” депутатів у Верховній Раді встановлять додаткові камери спостереження та блокуватимуть вільні місця. Про це під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій повідомив голова ВР Дмитро Разумков.

“Деякі речі ми зробили на технічному рівні. Вони вже будуть виконані. Всі, скажімо так, вільні місця, якими дуже часто хтось намагався користуватися, відключені в залі Верховної Ради. Станом на сьогодні опрацьовується механізм, який дозволить працювати народному депутату винятково зі свого місця”, – зазначив він.

При цьому очільник парламенту додав, що у ВР встановлять додаткові камери спостереження. Таке рішення допоможе оперативніше реагувати на порушення та вживати необхідних заходів правоохоронними органами.

“Ми справді багато зробили для боротьби з кнопкодавством… Цього майже немає, але і майже нас також не влаштовує. Не влаштовує ні нас, ні українське суспільство. Тому ми повинні зробити так, аби це був неприємний момент в історії Верховної Ради. Головне в цьому реченні слово “Історія”. Щоб воно не повторювалося”, – повідомив голова ВР.

За словами Разумкова, “кнопкодавство” вдасться викорінити на всі 100% лише після появи системи “Рада”, яку планують запустити у перспективі.

Новини за темою: У Раді можуть знову розглянути питання про позбавлення мандату за кнопкодавство

Раніше повідомлялося, що голова ВР Дмитро Разумков поділився результатами 1-го року роботи Верховної Ради IX скликання. За його даними, ситуація з “кнопкодавством” та явкою депутатів на робочому місці покращилася.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.