Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

“Боягузтво і підлість в одному флаконі”. Дубінський прокоментував своє виключення з фракції ” Слуги народу”

"Боягузтво і підлість в одному флаконі". Дубінський прокоментував своє виключення з фракції " Слуги народу"

Олександр Дубінський Фото з відкритих джерел

Народний депутат Олександр Дубінський, якого 1 лютого на засіданні фракції виключили зі “Слуги народу”, прокоментував рішення колег. Парламентарій опублікував коментар у своєму Фейсбуці.

Він назвав це голосування чистим фарсом, так як воно було таємним від свмого Дубинського і виборців, порушило “всі мислимі і немислимі процедури і демократичні норми”.

“На жаль, події останніх трьох тижнів яскраво і виразно продемонстрували справжнє обличчя акторів на політичній сцені України. І в президентському офісі, і у нас в парламенті. Перейдено всі можливі червоні лінії”, – написав нардеп.

Він передрік, що за сьогоднішнє рішення політикам доведеться відповідати.

“Те, що ви творите, ви за це і будете відповідати. Це безвідповідально, безпідставно, аморально і принизливо для країни. Ще раз для всіх повторюю – це не мій персональний питання. Це питання суб’єктності нашої країни та її влади, обраної українським народом. Влади, яку ви усвідомлено робите суб’єктом шантажу і управління аферистів і тих, хто за ними стоїть”, – вважає Дубинський.

Наприкінці він закликав колег не виходити з фракції на знак його підтримки.

“Я особисто прошу всіх у фракції, хто підтримує мене, не виходити з цієї фракції на знак протесту, залишитися в ній і до останнього намагатися захистити президента від шляху в прірву, куди веде його неохайне оточення.

Тому що разом з президентом в цю прірву йде і наша країна”, – резюмував нардеп.

У бесіді з журналістами після засідання фракції Дубінський також сказав, що після того як у Верховній Раді офіційно оголосять про його виключення з фракції (а це швидше за все відбудеться у вівторок), він буде позафракційним народним депутатом.

Нагадаємо, раніше народного депутата Олександра Дубінського виключили з фракції “Слуги народу”. Як зазначалося, за це рішення проголосували 198 нардепів з 246. 

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.