Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Це рішення юридично нікчемне: У МЗС України відреагували на приватизацію “Масандри” в окупованому Криму

Це рішення юридично нікчемне: У МЗС України відреагували на приватизацію "Масандри" в окупованому Криму

Винзавод “Масандра” Фото з відкритих джерел

У відомстві також додали, що РФ знову порушила норми міжнародного гуманітарного права

У Міністерстві закордонних справ України відреагували на продаж російською окупаційною владою кримського винного заводу “Масандра”. Рішення Росії в українському міністерстві назвали “нікчемним”. Про це написала перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова на своїй сторінці у Twitter.

За її словами, Російська Федерація в чергове зухвало порушила норми міжнародного гуманітарного права.

“В умовах санкційної ізоляції в Кремлі за копійки пустили з молотка активи незаконно експропрійованого концерну “Масандра” своїй же дочірній компанії. Це рішення юридично нікчемне, і Росія нестиме за нього відповідальність”, – заявила Джапарова.

Новини за темою: МЗС перевіряє можливий продаж бруківки з кримського Херсонесу

Нагадаємо, у листопаді так зване “Міністерство майнових і земельних відносин Криму” виставило на продаж винний завод “Масандра”. Початкова вартість лота склала 5,3 мільярда рублів.

Пізніше МЗС України висловило рішучий протест у зв’язку із запланованою “приватизацією” Державного концерну “Масандра” в окупованому Криму й закликало міжнародне співтовариство не брати в ній участі та не співпрацювати з підприємством.

Попри це, сьогодні, 14 грудня стало відомо, що кримський винзавод “Масандра” продали за 5,327 млрд рублів (73 млн доларів) структурам банку “Росія”, який в грудні 2017 року придбав завод шампанських вин “Новий Світ” в Судаку. Наразі банк “Росія” працює на півострові й також знаходиться під санкціями.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.