Зв'язок з нами

Події

Держава розробляє ефективні інструменти безпечної реінтеграції тимчасово окупованих територій – Зеленський

Держава розробляє ефективні інструменти безпечної реінтеграції тимчасово окупованих територій - Зеленський

Володимир Зеленський Фото: Офіс президента

Стратегію реінтеграції тимчасово окупованих територій та розбудови потужної системи національної безпеки і оборони обговорили сьогодні, 20 лютого, на нараді під головуванням Президента України.

Про це повідомили в Офісі президента України.

Нині держава розробляє ефективні інструменти безпечної реінтеграції тимчасово окупованих територій. Цей процес включатиме створення міжнародної коаліції для підтримки зусиль нашої держави щодо відновлення територіальної цілісності на всіх переговорних майданчиках, поновлення переговорів на міжнародному рівні щодо деокупації Криму, реінтеграцію дітей і молоді, напрацювання механізмів розв’язання житлових проблем, забезпечення інформаційного суверенітету, доступу до адміністративних послуг мешканців тимчасово окупованих територій, – розповів Зеленський (досьє Володимира Зеленського).

Також на нараді говорили про зміцнення української армії, яка функціонуватиме відповідно до принципів, норм і стандартів держав – членів НАТО.

Президент доручив міністру оборони Андрію Тарану напрацювати чіткий план комплектації ЗСУ зразками нової та якісно відремонтованої техніки та встановити терміни розбудови професійної армії.

Глава держави також наполягає на забезпеченні всіх категорій військовослужбовців ЗСУ високою зарплатою та напрацюванні чіткої програми забезпечення житлом усіх військових, які цього потребують.

Читайте також

Єрмак заявив, що Україна використовує всі майданчики для завершення війни на Донбасі

Бойовики на Донбасі посилюють підготовку снайперів – розвідка

Додатково на нараді розглянули розвиток стратегічних галузей промисловості. Зеленський доручив збільшити частку оборонного замовлення, покращити менеджмент у цій сфері, надати план розвитку космічної галузі.

Нагадаємо, учора, 19 лютого на засіданні РНБО розглянули ситуацію на Донбасі і заслухали доповідь Руслана Хомчака про загострення ситуації на лінії розмежування. Рішення із цього питання є секретним, однак відомо, що воно стосується можливих сценаріїв розвитку подій на окупованій території та лінії зіткнення.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.