Зв'язок з нами

Події

До України прибула перша партія вакцини Pfizer

До України прибула перша партія вакцини Pfizer

COVID-вакцина Pfizer/BioNTech (фото: bloomberg.com)

До України прибула перша партія вакцини Pfizer-BioNTech. Літак із першими 117 тисячами доз на борту приземлився у Жулянах.

Торговельна назва цієї вакцини Comirnaty.

Вантаж в аеропорту “Жуляни” зустріли заступник міністра охорони здоров’я – головний санітарний лікар Віктор Ляшко, голова представництва ЮНІСЕФ та головою бюро ВООЗ в Україні.

Віктор Ляшко в аеропорту зустрів перші дози вакцини Pfizer Фото: Фейсбук-сторінка Ляшка

До кінця червня Україна отримає ще 947 тисяч доз вакцини.

Читайте також

Біль, запаморочення та температура: у вакцини Pfizer/BioNTech з'явились побічні ефекти

Pfizer заявила про ефективність їхньої вакцини проти коронавірусу-мутанту

Ляшко повідомив, що щеплення вакциною Comirnaty розпочнеться вже 18 квітня із Київської області. З 19 квітня – по всій Україні. Нею в першу чергу щепитимуть персонал і мешканців будинків для літніх людей. Потім – працівників Державної служби з надзвичайних ситуацій та прикордонників.

Розподіл вакцин: по 1170 доз у кожну з областей та в Київ. Разом з вакцинами розвезуть розчин для їхнього розведення, шприци та коробки для безпечної утилізації медичних відходів.

Вакцина виробництва Pfizer-BioNTech повинна зберігатися та транспортуватися за температури в межах від -60 °C до -80 °C і Україна це забезпечує. Для перевезення перших 117 тис. доз вакцини від Pfizer, які Україна отримала в межах міжнародної ініціативи СOVAX, за результатами відкритого тендеру проєктом “Безпечні та доступні ліки” (SAFEMed, USAID) обрали приватну логістичну компанію ТОВ “Фармасофт”, – розповів він.

Вакцина Pfizer-BioNTech Comirnaty – спільно розроблена компаніями Pfizer і BionTech. Європейська комісія видала умовну торгову ліцензію на цю вакцину 21 грудня 2020 року. Comirnaty – це вакцина, призначена для профілактики викликаного коронавірусом захворювання (COVID-19) у людей у віці 16 років і старше.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я уклало рамковий договір із компанією Pfizer про постачання в Україну 10 млн доз вакцин. Усі 10 млн доз будуть поставлені протягом 2021 року.

Міністерство охорони здоров’я раніше оприлюднило склад вакцин проти коронавірусу, якими щеплюють українців.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.