Зв'язок з нами

Події

Двомісячна дитина померла від коронавірусу у Донецькій області

Двомісячна дитина померла від коронавірусу у Донецькій області

Дитина у лікарні

Двомісячна дитина померла від коронавірусу у Донецькій області. Загалом в області за добу від COVID-19 померли 15 людей.

Про це сьогодні повідомив голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко на своїй сторінці у Фейсбуці.

Впродовж останніх кількох днів коронавірусна хвороба забрала ще 15 життів на Донеччині, у тому числі – життя двомісячної дитини, – написав Кириленко.

За його інформацією, за останню добу в області виявлено 725 нових хворих на коронавірус, серед них 48 дітей.

Читайте також

В Україні зафіксували добовий рекорд смертності від коронавірусу

Пандемія не вщухає. Окрім вакцинації, єдиний спосіб уповільнити поширення хвороби – дотримуватися карантинних обмежень та протиепідемічних рекомендацій МОЗ. Будьте розважливі та обережні. Уникайте масових скупчень людей, носіть та регулярно змінюйте маски, ретельно мийте руки з милом, – закликав мешканці області керівник ОДА.

У Національній академії наук спрогнозували розвиток третьої хвилі коронавірусу в Україні та число летальних випадків. Науковці зокрема констатували, що третя хвиля в Україні розвивається аналогічно до більшості країн Європи.

Прогнозують, що кількість нових випадків коронавірусу на 30 березня сягне 16858 хворих за добу, а на 6 квітня – 19759 хворих на добу.

Середня кількість летальних випадків на 30 березня становитиме 300, а на 6 квітня сягне вже 380 людей.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.