Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Фіндопомога Україні – це “морквина”, щоб утримувати її у стані напівреформованості, – Карасьов

Фіндопомога Україні – це "морквина", щоб утримувати її у стані напівреформованості, – Карасьов

Вадим Карасьов Скріншот відео

Інвестиції до нас не йдуть, констатував експерт

Фінансова допомога Україні від зовнішніх партнерів – це “морквина”, щоб утримувати країну у стані напівреформованості.

Про це в ефірі ток-шоу “15” на телеканалі ZIK заявив директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

Експерт переконаний, що фінансова допомога від партнерів на проведення реформ в Україні – це засіб, який дозволяє тримати нашу країну у певному векторі. Він наголосив, що ідеться не про інвестиції, а саме про допомогу, притім, її суми є невеликими.

“Це морквина, яку треба тримати і утримувати в цьому векторі. Інвестиції не йдуть, зате допомога ця йде, причому ця допомога більше на технічну роботу – радники, референти, конференції, піар, блогери, які розганяють, яка “медична реформа” за Уляни Супрун гарна. Інформаційна кампанія, пресслужби міністерств тощо. Це піар більше… Це – тримати морквинку і продовжувати робити так, щоб Україна залишалася в тому стані, в якому вона була – напівреформованості. Тому що, перше, нам поради потрібні, але нам поради потрібні за участю держави, там повинні сидіти державні чиновники, отримувати хорошу зарплату, і щоб ця “Укрзалізниця” або інші національні акціонерні компанії працювали в інтересах держави, а не в інтересах якихось західних структур або ринків та інше. Але для цього треба суб’єктність держави відродити і зарплати дати нормальні”, – сказав Вадим Карасьов.

Новини за темою: Кандидат на пост глави Пентагону підтримав надання військової допомоги Україні

Як повідомляли, Європейська комісія спрямує 28 мільйонів євро Україні, а також державам Західних Балкан та Кавказу на фінансування проєктів з подолання кризи, спричиненої коронавірусом.

Слід зазначити, що нещодавно Світовий банк виділив Україні 300 млн доларів кредиту. Виділені гроші повинні спрямувати на боротьбу з наслідками пандемії коронавірусу, а також на соціальну допомогу.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.