Зв'язок з нами

УКРАЇНА

Фіскали прийшли з обшуками у міськраду Черкас

Фіскали прийшли з обшуками у міськраду Черкас

Фото: ГФС Сума доходів, які не отримав міський бюджет, становить близько 35 млн гривень

Комунальні підприємства й установи міста не перераховували в бюджет гроші від оренди майна, що є в комунальній власності.

  Співробітники Державної фіскальної служби проводять обшуки в Черкаській міській раді і низці комунальних підприємств. Це пов’язано з викриттям протизаконної схеми з ухилення від сплати податків при здачі в оренду комунального майна, повідомляє ДФС на своїй сторінці в Facebook в середу, 26 травня.   “З початку 2017 року і по теперішній час посадові особи Черкаської міської ради і низки комунальних підприємств з метою одержання неправомірної вигоди для себе і третіх осіб, зловживаючи своїм службовим становищем і діючи за попередньою змовою, всупереч інтересам місцевої громади, вчинили протиправні дії. Комунальні підприємства й установи міста у міський бюджет не перераховували кошти від оренди майна, що належить до комунальної власності”, – йдеться в повідомленні.   Зазначено, що сума доходів, які не отримав міський бюджет, становить майже 35 млн гривень.   Зараз тривають обшуки, щоб виявити і вилучити документи про здачу в оренду комунального майна, чорнові записи про існування зазначеної схеми ухилення від сплати податків і розкрадання бюджетних коштів.  

  Нагадаємо, на цьому тижні міськраду Кривого Рогу обшукували. Фіскали викрили протизаконну схему з тендерними закупівлями на суму більш ніж 1,7 млрд гривень.   Раніше в ДФС підбили підсумки масштабних обшуків у Києві за дев’ятьма справами, які розслідує Служба в столиці.  

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.