Зв'язок з нами

Події

Фотофакт: “Укренерго” хотіло розпочати віялові відключення

Фотофакт: "Укренерго" хотіло розпочати віялові відключення

Електроенергія (Фото: pexels)

У соцмережах оприлюднили лист, в якому “Укренерго” просить профільне міністерство погодити графік віялових відключень.

Фото листа голови правління “Укренерго” до в.о. міністра енергетики оприлюднив на своїй сторінці у Фейсбук нардеп попередніх скликань, журналіст Сергій Висоцький.

До мене в руки потрапив один документ. Це лист від голови правління “Укренерго” до в.о. міністра енергетики Юрія Вітренка. Цим листом “Укренерго” просить міністерство погодити план віялових відключень електроенергії, – написав Висоцький.

В цьому листі “Укренерго” також визнало, що на складах ТЕЦ не вистачає вугілля для того, щоби підтримувати генерацію електроенергії у період морозів.

Висоцький нагадав, що останній раз віялові відключення електроенергії відбувалися в Україні наприкінці 90-х років минулого століття.

Гостру фазу війни, внаслідок якої в нас випарувалося 20% економіки ми пройшли без такого колапсу в енергетиці. Навіть встигли відмовитися від російського газу! Дякуємо Володимиру Олександровичу та його оточенню за професійність! Відкинути країну на два десятиріччя назад за 1,5 року – це справді досягнення!, – підсумував Висоцький.

Своєю чергою в “Укренерго” повідомили, що віялові відключення електроенергії в Україні поки що не плануються, але наявність оприлюдненого Висоцьким листа не заперечили. Повідомили лише, що справді морози потребують збільшення виробництва електроенергії.

Читайте також

Кабмін скасував пільговий тариф на електроенергію для населення

Відповідне рішення ухвалене на засіданні уряду

Україна почала закуповувати російську електроенергію – нардеп Ар`єв

Закупівлі почалися одночасно зі зростанням тарифів на електроенергію

Зважаючи на появу в пресі публікацій щодо нібито можливості введення графіку аварійних відключень (так звані “віялові відключення”), повідомляємо, що такі заходи наразі не плануються, – йдеться на сторінці “Укренерго” у Фейсбук.

У відомстві підкреслили також, що виходячи з поточної ситуації в енергосистемі, введення графіків відключень під час періоду низьких температур також не планується.

Нагадаємо, раніше народний депутат  від фракції  “Європейська солідарність” Володимир Ар`єв заявив, що Україна почала закуповувати електроенергію, вироблену в Росії.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.