Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Глава МЗС сумнівається, що США доєднаються до Нормандського формату

Глава МЗС сумнівається, що США доєднаються до Нормандського формату

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба МЗС України

Втім, є всі підстави вважати, що США надалі будуть ще активніше підтримувати Україну

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба сумнівається, що до Нормандського формату можна долучити США, оскільки на це потрібна згода всіх учасників перемовин, а Росія буде проти. Про це він заявив в ефірі програми “Свобода слова”.

“Що стосується повноцінної участі США у Нормандському форматі, то давайте пам’ятати, що є одна людина в цьому форматі, яку така участь точно не зробить щасливою – це президент Російської Федерації. А формат не розширюється бажаннями лише окремих учасників. Він може бути змінений лише консенсусом”, – сказав Кулеба.

Водночас міністр стверджує, що є всі підстави вважати, що США надалі будуть ще активніше підтримувати Україну.

“Ні для кого не буде секретом, що з 2014 року США брали активну участь у підтримці України проти російської агресії, і в спробах врегулювати конфлікт і на Донбасі, і в питанні незаконної окупації Криму. Тому я маю всі підстави відчувати і передбачати, що США будуть ще активнішими на цьому треку, але в якому саме форматі це буде відбуватись – це питання переговорів”, – додав  він.

Новини за темою: Вони не повинні перетинатися в переговорному плані: Кулеба про питання деокупації Криму та Донбасу

Раніше повідомлялося, що Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба провів першу телефонну розмову з новим державним секретарем Сполучених Штатів Америки Ентоні Блінкеном.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.