Зв'язок з нами

Події

Як працюватимуть банки в Україні у великодні та травневі свята

Як працюватимуть банки в Україні у великодні та травневі свята

ПриватБанк (фото: ЕП)

Графік роботи банків України на великодні та травневі свята визначив Національний банк України.

На своїй сторінці у Фейсбуці Нацбанк повідомив, що згідно із законодавством, святковими та офіційними вихідними днями будуть 1-4 та 8-10 травня.

Наближаються травневі свята, які цьогоріч припадають на вихідні дні: 1 травня – День праці, 2 травня – Великдень, 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Тож згідно із законодавством святковими та офіційними вихідними днями будуть 1 – 4 та 8–10 травня, – зазначається у повідомленні.

Як працюватимуть банки у цей період, роз’яснили у фінрегуляторі.

Незалежно від святкових та неробочих днів, система електронних платежів Національного банку (СЕП) працює у режимі 23/7, і банки мають можливість здійснювати міжбанківські платежі майже цілодобово та 7 днів на тиждень.

Скористатися цією можливістю чи ні – кожен банк визначає самостійно на свій розсуд, враховуючи власні потреби та потреби своїх клієнтів, а також керуючись нормами законодавства України. Тому варто завчасно уточнити у свого банку графік роботи на травневі свята, – йдеться у повідомленні.

Банки, які здійснюватимуть міжбанківські платежі:

  • 1-4 травня – показуватимуть їх календарною датою першого наступного робочого (операційного) дня, тобто 5 травня 2021 року.
  • 8-10 травня – показуватимуть їх календарною датою першого наступного робочого (операційного) дня, тобто 11 травня 2021 року.

Нагадаємо, уряд не буде на травневі свята змінювати модель адаптивного карантину і просить українців свідомо поставитися до святкувань Великодня.

21 квітня Кабінет міністрів України продовжив до 30 червня режим надзвичайної ситуації через пандемію коронавірусу.

Читайте також

"Укрзалізниця" запустить 11 додаткових поїздів на Великдень

Великдень у Києві – Кличко заявив про особливі вимоги

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.