Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Ілля Кива про події у США: Бумеранг смерті повернувся, американське суспільство розколоте

Ілля Кива про події у США: Бумеранг смерті повернувся, американське суспільство розколоте

Народний депутат Ілля Кива “Опозиційна платформа – За життя”

Останні події в США є наслідком агресивної зовнішньої політики і назрівання ряду внутрішніх проблем, які привели до розколу американського суспільства. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Ілля Кива.

“Штурм Капітолію праворадикалами, в результаті якого загинули люди, і підпали магазинів, поліцейських дільниць та грабунки з боку ліворадикалів два місяці тому – свідчать про глибокий розкол американського суспільства. Ситуація всередині США нестабільна, накопичилися расові, соціальні, економічні проблеми, які виливаються в такі протести”, – сказав він.

Ілля Кива звернув увагу, що це також наслідок зовнішньої політики США, що спрямована на розпалювання конфліктів і знищення державності.

“Вся американська псевдодемократія, яку вони поширюють по всьому світу, просякнута кров’ю і смертю. І бумеранг смерті, який США запустили по всьому світу, повернувся до них. Я не думаю, що Америка утримає свої позиції на світовій арені як лідер і як країна, що створює основні процеси. Вони захлинуться в своїх внутрішніх конфліктах і проблемах”, – підкреслив політик.

Говорячи про те, як події в США позначаться на Україні, Ілля Кива висловив надію на послаблення зовнішнього впливу.

“Я сподіваюся, що, загрузнувши в своїх проблемах і ситуаціях, США хоча б трохи послаблять свою згубну дію на Україну. Адже цей вплив обертається загибеллю економіки, державних інституцій і перетворенням нашої країни на балаган. Я вважаю США противником України, колонізатором, ворогом. Проблеми всередині США дадуть нам можливість при зміні влади всередині країни вийти з-під зовнішнього управління, і у нас з’явиться можливість домагатися незалежності і самостійності”, – підсумував політик.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.