Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Ілля Кива про скандал з Уруським: Ми будемо вимагати негайної його відставки

Ілля Кива про скандал з Уруським: Ми будемо вимагати негайної його відставки

Народний депутат Ілля Кива “Опозиційна платформа – За життя”

Віцепрем’єр Олег Уруський, який влаштував п’яний скандал в Туреччині, порушив закони країни та поставив під загрозу імідж України, повинен подати у відставку. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” заявив народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Ілля Кива.

“У Стамбулі була робоча зустріч, на якій Уруський, любитель алкогольних напоїв, видно перебрав, і влаштував п’яний дебош. І це в той час, коли в Туреччині діяв карантин. Звичайно ж, його поведінка викликала обурення і негативну реакцію місцевих жителів, вони викликали поліцію, і Уруський був заарештований. Ми будемо вимагати його відставки, як людини, що дискредитує нашу країну”, – сказав він.

Ілля Кива також підкреслив, що уряд намагався приховати та зам’яти цей скандал, попри загрозу репутаційних втрат країни.

“Влада намагалася всіляко приховати цю ганьбу, що мала місце 26-29 серпня. Я готую звернення до МЗС і прем’єра Шмигаля, який є спільником приховування даного правопорушення, що несе загрозу в першу чергу нашій державі! Як до нас взагалі будуть ставитися в міжнародному співтоваристві, коли наші п’яні міністри порушують закон в інших країнах, їх заарештовують, вичитують, а потім викидають! Мова ж йде про авторитет держави. Хто привів подібних алкоголіків і профанів до влади? І чому влада, знаючи про їхні злочини, ніяк не реагує, а намагається зам’яти скандал?” – зазначив нардеп.

Політик також нагадав про останній міжнародний скандал навколо дій міністра інфраструктури України Владислава Криклія.

“Перебуваючи з робочим візитом у Казахстані, Криклій підробив ПЛР-тест, приймаюча сторона виявила підробку і був ще один скандал. Два скандали за останні три місяці! Ми також будемо вимагати негайної оцінки ситуації з Криклієм. Влада тримає нас, народ, за ідіотів. Вони залишаються блазнями, а нашу країну сприймають, як сцену, на якій вони розігрують чергову виставу. Це шулери, пройдисвіти, алкоголіки та нездари, і вони водять всіх нас за ніс”, – підсумував Ілля Кива.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.