Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Імпічмент Трампу – це сигнал на майбутнє, – Костянтин Грищенко

Імпічмент Трампу – це сигнал на майбутнє, – Костянтин Грищенко

Костянтин Грищенко Скріншот відео

У багатьох є бажання дати сигнал, що ламати усталену систему державного управління США нікому не дозволено, зазначив дипломат

Оголошення імпічменту президенту США Дональду Трампу вдруге має на меті не стільки покарання для нього, скільки дати сигнал на майбутнє, що така поведінка є абсолютно неприйнятною.

Про це в ефірі програми “Деталі дня” на телеканалі ZIK під час включення заявив дипломат, у минулі роки віцепрем’єр та двічі – міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко.

Дипломат пояснив, чому президенту США Дональду Трампу за кілька днів до складання ним повноважень вдруге оголосили імпічмент.

“Сенс, так, як це пояснюють демократи і республіканці, які приєдналися до них, полягає у тому, що за будь-які дії має бути відповідальність. Відповідальність у даному випадку за підбурювання до повстання проти законної влади США. І в цьому не стільки є сенс, як тут дається пояснення, щоб покарати Трампа…, скільки дати сигнал на майбутнє, що така поведінка є абсолютно неприйнятною. І в даному випадку, я думаю, також у багатьох є бажання дати сигнал, що ламати усталену систему державного управління США нікому не дозволено”, – зазначив Костянтин Грищенко і додав, що питання щодо імпічменту полягає також у тому, щоб убезпечити від того, щоб Дональд Трамп не повернувся через чотири роки.

Новини за темою: Другий імпічмент Трампа: Чого хотіли добитися демократи й чи доведуть справу до кінця

Дипломат додав, що під час інавгурації новообраного президента США Джо Байдена все буде дуже зарегульованим й абсолютно не схожим на попередні заходи, а безпека буде понад усе.

Нагадаємо, днями представники Демократичної партії, яких у Палаті представників більшість, внесли резолюцію “Про імпічмент Дональда Джона Трампа, президента Сполучених Штатів Америки, за особливо тяжкі злочини та проступки”. Відповідну резолюцію підписали щонайменше 218 демократів.

Як повідомляли, напередодні, 13 січня, Палата представників США оголосила імпічмент президенту Дональду Трампу. Він став першим очільником держави в історії, якому імпічмент оголосили вдруге.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.