Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Кабмін Шмигаля можуть відправити у відставку для зниження народного невдоволення, – Ілля Кива

Кабмін Шмигаля можуть відправити у відставку для зниження народного невдоволення, - Ілля Кива

Народний депутат Ілля Кива “Опозиційна платформа – За життя”

Влада може відправити уряд Дениса Шмигаля у відставку для погашення народного невдоволення, викликаного тарифним геноцидом. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Ілля Кива.

“Може розглядатися питання відставки Кабміну, тому що президент розуміє, що напругу в суспільстві треба знімати. Він може розрахуватися Кабміном, щоб знизити градус цієї напруги. А в дійсності зміни тарифів точно не буде. Влада не хоче віддавати населенню газ по собівартості, тому що хоче на цьому заробити. І наше завдання – домогтися справедливої ціни”, – сказав він.

Ілля Кива зазначив, що саме протести, які пройшли у всіх регіонах України, змусили владу піти на тимчасове зниження тарифів.

“Локальні протести змусили владу піти назустріч, переглянути тарифи. Це свідчить, що влада боїться. Однак маніпулятивне зниження ціни на газ до 6,99 – це всього лише гра. Платіжки ми отримали з величезними цифрами, їх не порівняти з платоспроможністю українців”, – підкреслив нардеп.

При цьому Ілля Кива наголосив на необхідності проведення всеукраїнської акції протесту.

“Президент хоче погасити це, але влада не розуміє, що у цих протестів немає єдиного центру управління, вони проходять по всій країні, і ніхто їх не координує. Люди не бачать можливості платити за такими тарифами і жити в таких складних економічних умовах. А нападки і дискредитація опозиції з боку влади – це наслідок нерозуміння, що саме вона змусила людей на протести. Влада порушує закон, Конституцію і мораль, і це змушує людей виходити на вулицю. І чим більше тиску буде на неї чинитися – тим швидше вона повернеться до правильних і законних дій. Конституція гарантує нам право на мирний протест, і ми повинні скористатися цією нормою. Інакше нинішня ситуація закінчиться смертю держави і нації”, – підсумував політик.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.