Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Кабмін визначився з Реєстром надавачів та отримувачів соцпослуг

Кабмін визначився з Реєстром надавачів та отримувачів соцпослуг

Засідання Кабміну РБК-Україна

Інформацію з Реєстру планують використовувати для здійснення контрольних заходів

Кабінет Міністрів України визначив правила формування та ведення Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг. Про це повідомила пресслужба Мінсоцполітики.

Зазначається, що відповідна постанова уряду визначає правила формування та ведення такого Реєстру, а також доступу до нього. Це має дати змогу створити алгоритм прозорості ринку надавачів послуг та реєстрації відповідних суб’єктів.

Як розповіли в Мінсоцполітики, найближчим часом планують посилити роботу щодо включення до Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг усіх суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері надання соціальних послуг. Згодом інформацію з Реєстру можна буде використовувати для здійснення контрольних заходів.

Водночас обласним та Київській міській державним адміністраціям було доручено організувати роботу з дотримання надавачами соціальних послуг діяльності за визначеними критеріями.

Новини за темою: У Мінсоцполітики пояснили, коли регіони отримають кошти на пільги та субсидії

Нагадаємо, нещодавно президент Володимир Зеленський анонсував створення в Україні ринку справедливих соціальних послуг для громадян. За його словами, ці послуги можуть надавати приватні і державні заклади.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.