Зв'язок з нами

УКРАЇНА

Кравчук оголосив ультиматум на переговорах в ТКГ

Кравчук оголосив ультиматум на переговорах в ТКГ

Фото: leonid-kravchuk.com.ua Представники України залишать переговори, якщо з’явиться Пирогова

Українська сторона не братиме участі в переговорах політичної підгрупи, якщо в ній з’явиться “суспільний експерт” від “ДНР” Майя Пирогова.

Представники української делегації на переговорах у Мінську не братимуть участі в консультаціях політичної підгрупи, поки модератор ОБСЄ в ТКГ Хайді Грау не доб’ється виключення з переговорів засудженої в Україні за тероризм “громадської експертки” від “ДНР” Майї Пирогової. Про це заявив глава української делегації Леонід Кравчук в ефірі телеканалу Україна 24.

“Я звернувся письмово до нашого модератора ОБСЄ пані Хайді Грау з проханням, що така людина не може брати участь в переговорах і мати окреме вікно для переговорів… Українська делегація вже продемонструвала свою позицію: як тільки ця персона з’явиться на переговорах, ми не будемо навіть пояснювати чому, але ми залишаємо переговори на період, поки Хайді Грау не доб’ється виключення її з переговорного процесу. Наша делегація залишає переговори, поки це не буде зроблено”, – заявив Кравчук.

Він додав, що “не знає, чи з’явиться Пирогова на наступному засіданні політичної робочої підгрупи ТКГ, оскільки опоненти української делегації повідомили, що Пирогова захворіла і поки не може бути присутня на консультаціях”.

Раніше українська сторона звинуватила ОБСЄ в порушенні формату переговорів у Мінську. Це сталося через те, що модератор зустрічі від ОБСЄ наділив представників сепаратистів статусом учасників переговорів, оскільки вони мали паспорти РФ.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.