Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Кропивницький чи Кіровоград: “Опозиційна платформа – За життя” вимагає врахувати думку мешканців міста

Кропивницький чи Кіровоград: "Опозиційна платформа - За життя" вимагає врахувати думку мешканців міста

Місто Кіровоград перейменували на Кропивницький Фото з відкритих джерел

Народні депутати від “Опозиційної платформи – За життя” вимагають врахувати думку мешканців міста в питанні перейменування колишнього Кіровограда на Кропивницький. Про це повідомляють “Подробности”.

У суді народні депутати від опозиції намагаються оскаржити законність перейменування – оскільки думки самих городян ніхто не питав. Однак представник Верховної Ради намагається закрити провадження. І сьогодні судовий розгляд вкотре відклали, через нове клопотання відповідача.

“Сьогодні воно от тільки надійшло до суду. І сторони абсолютно ніяким чином не ознайомлені. Жодна із сторін його навіть в очі не бачила. Після багатогодинних наших дебатів з судом. Тиждень нам надали для нашої відповіді на це чудове клопотання про закриття справи”, — зазначила адвокатка позивача Олена Ляшенко.

“Було порушено масу законів, регламент, була порушена Конституція, було порушено право людей, громадян на волевиявлення. На те, щоб вони запропонували Верховній Раді, – а вони запропонували, шляхом референдуму, назву, яка була повністю скасована. На жаль, це триває вже кілька років”, — пояснив народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Сергій Ларін.

Нагадаємо, 18 січня Касаційний адміністративний суд продовжив розгляд справи про перейменування Кіровограда на Кропивницький. Рішення було прийнято парламентом в 2016 році з численними порушеннями і всупереч волі жителів міста.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.