Зв'язок з нами

Події

Київ посилює карантин: Кличко сказав, що заборонять та закриють

Київ посилює карантин: Кличко сказав, що заборонять та закриють

Карантин, локдаун в Україні (фото: УНІАН)

У зв’язку зі зростанням захворюваності та смертності від коронавірусу Київ із понеділка, 5 квітня, запроваджує більш суворі обмеження.

Про це мер Києва Віталій Кличко написав у своєму Телеграм-каналі.

Київ запроваджує більш суворі обмеження. В нас немає іншого вибору. Інакше будуть сотні смертей щодня. З понеділка, 5 квітня, столиця закриває всі школи та дитячі садочки, – заявив Кличко.

За його словами, увесь громадський транспорт – і наземний, і метро – працюватиме за спеціальними перепустками пасажирів. Тобто виключно для перевезень працівників підприємств критичної інфраструктури.

Читайте також

Досьє

Кличко Віталій

Кличко розповів, чи загрожує Києву новий локдаун

  • Керівники ж установ, підприємств, закладів мають відправити співробітників на дистанційну роботу. Або, кому можливо, надати відпустки.
  • Заклади громадського харчування зможуть працювати тільки на винос чи доставку. Як, власне, повинні працювати з 20 березня.
  • Продуктові ярмарки ми припиняємо з 1 квітня.

Мер закликав правоохоронців контролювати дотримання протиепідемічних правил установами, закладами та громадянами.

Обмеження діятимуть, як мінімум, до 16 квітня.

Сподіваюся, це допоможе нам збити хвилю стрімкого розповсюдження вірусу. І не допустити трагічних наслідків, – додав мер.

Контекст. 20 березня київський міський голова Віталій Кличко оголосив про локдаун у столиці через стрімке поширення коронавірусу. Обмеження у Києві попередньо запровадили на три тижні – до 9 квітня. До того ж столиця, відповідно до переліку карантинних зон, входить до “червоної”.

Громадський транспорт у Києві як наземний, так і метрополітен працює у звичайному режимі. Він курсує з наповненістю не більше 50 відсотків місць.

30 березня у Києві заявили про скасування міських ярмарків.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.