Зв'язок з нами

УКРАЇНА

Кулеба озвучив НАТО 10 кроків для допомоги Україні

Кулеба озвучив НАТО 10 кроків для допомоги Україні

Фото: facebook.com/dmytro.kuleba Дмитро Кулеба

Міністр закордонних справ на зустрічі з представниками Альянсу назвав десять пунктів, за якими союзники можуть надати Києву реальну допомогу в умовах ескалації з Росією.

  Глава Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба під час засідання Комісії Україна-НАТО у вівторок, 13 квітня, запропонував країнам-членам Альянсу 10 кроків для підтримки України на тлі ескалації військових дій Росією. Про це Кулеба розповів на своїй сторінці у Facebook.   “Я також запропонував союзникам по НАТО 10 конкретних кроків, які вони можуть зробити для того, щоб оперативно і змістовно, по суті нас підтримати в цій ситуації”, – сказав глава МЗС України.   Водночас Кулеба не став розкривати зміст цих десяти пунктів.   Глава МЗС підкреслив, що під час засідання Комісії Україна-НАТО абсолютно всі держави-члени НАТО висловилися на підтримку України.   “Ні у кого немає якихось різночитань щодо того, що відбувається на кордоні з Україною і хто це робить”, – повідомив глава МЗС. Він також додав, що є абсолютний консенсус на підтримку України в цій ситуації.  

  Нагадаємо, сьогодні відбулося термінове засідання Комісії Україна-НАТО, ініційоване Києвом. За його підсумками Кулеба і Столтенберг виступили із заявами.   Cтолтенберг розповів, як НАТО допомагає Україні    

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.