Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Кузьмін: Медведчук, займаючись звільненням людей, робить цю роботу замість президента

Кузьмін: Медведчук, займаючись звільненням людей, робить цю роботу замість президента

Народний депутат Ренат Кузьмін Фото з відкритих джерел

Голова політради “Опозиційної платформи – За життя” Віктор Медведчук, займаючись звільненням з ОРДЛО утримуваних осіб, виконує свій обов’язок не тільки як народний депутат, а й як людина. При цьому політик робить ту роботу, якою повинна займатися нинішня влада. Про це  заявив народний депутат від ОПЗЖ Ренат Кузьмін.

Він нагадав, що Медведчук, своєю активною роботою, домігся звільнення 1600 українських громадян. І станом на сьогоднішній день до нього звернулися близько 500 українців, які просять розшукати і повернути додому їх родичів.

“На жаль, українська влада робить все, щоб перешкоджати Медведчуку у виконанні свого громадянського обов’язку. Подивіться, про що говорять представники ТКГ. Про те, що Медведчук є приватною особою, а приватні особи не мають права брати участь в обміні полоненими. Ну, це ж ненормальне заяву. Ну може адекватна людина говорити про це? Медведчук адже не приватна особа. Він – народний депутат України. Він державний діяч, який уповноважений народом України на захист інтересів цього самого народу він виконує свої депутатські обов’язки як депутат і громадянин України. І просто як людина він допомагає людям, що потрапили в біду. І якщо українська влада цього не робить, то нехай хоча б Медведчук цим займається. Зрештою, ця робота – це робота президента України”, – підкреслив Кузьмін.

Нардеп також закликав згадати реакцію влади на дівчину, яка рік тому застрягла в китайському Ухані через пандемію коронавірусу, що почалася.

“Пам’ятаєте, як президент пафосно нам розповідав, що якась дівчинка в Ухані з собачкою сидить, потрібно літак відправити туди, вертоліт, пам’ятаєте? А тут сотні людей в катівнях, сотні людей потребують звільнення, і президент робить вигляд, що його це не стосується. Він у Буковелі на лижах, на санках, йому не до цього. Те ж саме з вакцинацією. Я можу наводити дуже багато прикладів, в яких явно видно, що функції президента України взяв на себе Медведчук. І ось це дратує українську владу, саме з цієї причини вони з ним борються”, – додав Кузьмін.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.