Зв'язок з нами

УКРАЇНА

“ЛДНР” передасть Києву дев’ятьох громадян – Денісова

"ЛДНР" передасть Києву дев'ятьох громадян - Денісова

Фото: Facebook/Людмила Денісова Громадян доставлять через Мінськ

Передача громадян, прізвища яких омбудсмен не назвала, відбудеться найближчим часом – сьогодні ввечері або завтра вранці.

  Українській стороні найближчим часом представники “ДНР” і “ЛНР” в односторонньому порядку передадуть дев’ять утримуваних громадян – три людини знаходяться в СІЗО Луганська, шість – у Донецьку, повідомила уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.   “Що нам відомо, що доставлені в слідчий ізолятор у місто Луганськ три людини, яких готують на передачу, і в місті Донецьк у слідчому ізоляторі шість осіб”, – сказала Денісова, на брифінгу на КПВВ Золоте в Луганській області.   Омбудсмен підкреслила, що передача відбудеться або увечері 20 січня або вранці 21-го.   “Очікуємо, що їх передадуть через такий маршрут: Луганськ – Донецьк, Ростов-на-Дону, Мінськ і Київ, тобто ми в очікуванні”, – сказала Денісова, додавши, що прізвища громадян вона назвати не може.  

    Омбудсмен назвала кількість полонених в ОРДЛО   Нагадаємо, що “ЛНР” учаснику обміну полоненими дали 17 років в’язниці за те, що його “завербувала” СБУ і він “передавав” українській стороні інформацію.  

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.