Зв'язок з нами

Події

Лікарі спростували появу мутованого штаму коронавірусу в Україні

Лікарі спростували появу мутованого штаму коронавірусу в Україні

Домашній тест на коронавірус (Фото: МОЗ США)

Головний лікар Закарпатської обласної інфекційної лікарні Михайло Поляк спростував заяву інфекціоніста, що на Закарпатті є так званий британський штам коронавірусу.

Навіть не хочу це коментувати. У нас в Україні нема лабораторії, яка виявляла б геном вірусу, і тому робити заяви про те, чи у чийогось пацієнта британський чи якийсь інший штам коронавірусу — непрофесійно, – сказав Поляк у коментарі “Укрінформу”.

У закарпатському обласному лабораторному центрі МОЗ повідомили, що в такому випадку, роблячи заяву про підозру на новий штам коронавірусу, лікар мав би надати відповідні документи та зробити екстрене повідомлення про цей випадок. Нічого з цього зроблено не було.

Читайте також

Мутований штам COVID потрапив до України – лікар

Новий штам вже зафіксований у пацієнтів з України

Зі свого боку, директор Департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА Андрій Пшеничний прокоментував, що на Закарпатті немає жодних офіційних підтверджень щодо британського чи якогось іншого штаму коронавірусу.

Нагадаємо, лікар-інфекціоніст Віктор Петров заявив, що новий штам коронавірусу, через який у Великій Британії вводять додаткові карантинні заходи, вже потрапив до України. За його словами, ним перехворів український заробітчанин, який працював у Чехії.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.