Зв'язок з нами

Події

Локдаун у Києві почав приносити результати – КМДА

Локдаун у Києві почав приносити результати – КМДА

Київ, карантин (фото: Парламент.UA)

Запроваджені суворі обмеження дозволили дещо стабілізували ситуацію із захворюваністю на коронавірус у Києві.

Про це заявила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко.

Наприкінці березня – на початку квітня у столиці спостерігалися надзвичайно високі показники захворюваності на коронавірус, госпіталізації хворих та їх смертності. Ми мали найбільше навантаження на заклади охорони здоров’я та медперсонал за весь час пандемії. За таких умов ми були вимушені піти на запровадження жорстких карантинних обмежень, які наразі вже дають результат: протягом останнього тижня кількість нових випадків дещо зменшилася. Але ми говоримо про це з великою обережністю, – зазначила Старостенко.

Заступниця голови КМДА нагадала, що хворих на коронавірус у столиці приймають 38 закладів охорони здоров’я, із них 27 – комунальні.

Усього розгорнуто 6558 ліжок для надання медичної допомоги хворим на COVID-19, а за останній місяць кількість ліжок за рахунок комунальних закладів збільшено на понад тисячу. Сьогодні деякі опорні лікарні залишаються перезавантаженими. Тож ми маємо бути дуже обережними в наших прогнозах, – наголосила Старостенко.

Читайте також

Київ перебуватиме у "червоній" зоні щонайменше до 10 травня – джерело

Локдаун у Києві можуть подовжити до 10 травня: умови

Вона також нагадала, що місто готує додаткові протиепідеміологічні заходи та норми, аби після Великодніх свят не сталося інфекційного вибуху. Відповідне рішення затвердить Постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА.

Нагадаємо, у Києві за минулу добу виявили 892 хворих на коронавірус. Померли 36 людей. До лікарень столиці госпіталізували 146 хворих на коронавірус, а також 325 пацієнтів із підозрою на COVID-19 та пневмоніями.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.