Зв'язок з нами

Події

Майже 2,5 млн доз вакцин від COVAX надійдуть в Україну в лютому

Майже 2,5 млн доз вакцин від COVAX надійдуть в Україну в лютому

Вакцина, коронавірус (фото: Pexels)

2 332 200 доз вакцин проти коронавірусу отримає Україна в межах програми COVAX уже цього місяця.

Про це повідомляє Посольство Німеччини в Києві на своїй сторінці у Фейсбуці.

Світовий альянс вакцинації планує доставити перші вакцини в Україну та ще 17 країн уже в лютому. Німеччина клопоталася про постачання в Україну вакцин у боротьбі проти COVID-19, – йдеться у повідомленні.

До України планується наразі доставлення 2 215 200 доз вакцин компанії AstraZeneca та 117 000 доз вакцин компанії BioNTech.

Читайте також

COVAX потрібні 4 млрд доларів для закупівлі вакцин для бідних країн – ВООЗ

COVAX: Україна отримає безкоштовно 8 мільйонів доз вакцини від COVID-19

У посольстві нагадують, що Європейська комісія 21 грудня 2020 року схвалила вакцину, розроблену німецькою компанією BioNTech в рекордні терміни, як першу вакцину проти COVID-19 в Європейському Союзі.

Німеччина підтримує ініціативу COVAX з моменту її заснування та зробила внесок 675 мільйонів євро до ініціативи розподілу вакцин “Прискорювач доступу до інструментів проти COVID-19” (Access to COVID-19 Tools (ACT) Accelerator), яка також розробляє механізми глобального доступу до діагностики та ліків проти Covid-19. Німеччина продовжить цю підтримку і в майбутньому, – зазначено у повідомленні.

Раніше заступник міністра охорони здоров’я, головний санітарний лікар Віктор Ляшко розповів, що на щеплення від COVID-19 можна буде записатись трьома шляхами.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.