Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Марчевський: Комусь дуже потрібен заморожений конфлікт на кордоні з Росією

Марчевський: Комусь дуже потрібен заморожений конфлікт на кордоні з Росією

Артем Марчевський Опозиційна платформа – За життя | Молодіжне крило

Керівник Молодіжного Крила ОПЗЖ Артем Марчевський розповів, чому українська влада намагається заморозити конфлікт на Донбасі. На своїй сторінці в Facebook він написав:

“Чому керівництво України “заморозило” конфлікт на Донбасі?

Йде вже другий рік, як президент Зеленський підписав у Парижі зобов’язання “імплементувати” формулу Штайнмаєра “в законодавство України”.

Як відомо, це передбачає не тільки припинення вогню, розведення сторін і багато іншого, а й обмін утримуваними особами.

Пам’ятаєте, як обіцяли “всіх на всіх?”.

Вогонь “припинили”, про що весь час твердять на Банковій. Мабуть, сто і більше обстрілів на день і загибель військових, що триває з обох сторін, не береться до уваги. Обіцяли продовжити розведення військ – забули.

Новини за темою: Вирішувати долю Донбасу без Донбасу – це абсурд, – Марчевський

А зустрічі “консультантів четвірки”, куди регулярно виїжджає пан Єрмак і які закінчуються нічим?!… Вірніше, бадьореньким коментарем ОП і заявою з російської сторони про провал.

Окремий біль – утримувані особи. За рік ніяких зрушень!

І ось крок назустріч. Опубліковано заяву з того боку лінії фронту:
“Керівництвом ДНР спільно з керівництвом ЛНР було прийнято рішення в односторонньому порядку передати на українську сторону за посередництва Віктора Медведчука деяких утримуваних в місцях позбавлення волі громадян України. Про таке рішення він вчора був повідомлений відповідним листом”, – наводить Донецьке агентство новин витяг зі спільної заяви.

Влада України відповідати не поспішає.

Хочу нагадати, що голова політради “Опозиційної платформи – За життя!” Віктор Медведчук з перших днів конфлікту вважає своїм громадянським обов’язком вирішення питання повернення полонених і утримуваних осіб на батьківщину. І не секрет, що за його безпосередньої участі було повернуто багато сотень людей. Те, що він не сидить склавши руки, продовжує вести переговори і домагається результату – швидше за все не може подобатися владі.

Новини за темою: За скасування виборів на Донбасі чиновники повинні понести кримінальну відповідальність, – Марчевський

Логічне запитання “чому Україна “морозить” ситуацію на Донбасі?” має тільки одну логічну відповідь: тому що це дуже комусь потрібно. Комусь дуже потрібен заморожений конфлікт на кордоні з Росією.

Парадокс у тому, що інтереси нинішнього режиму (як і будь-якого маріонеткового) явно не збігаються з інтересами України та її громадян”, – пише Марчевський. 

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.