Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Марчевський: Влада забула, що таке Конституція

Марчевський: Влада забула, що таке Конституція

Артем Марчевський Фото з відкритих джерел

Керівник Молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський на своїй сторінці в Facebook прокоментував ситуацію з вакциною в Україні.

Ждём “проверенную” вакцину Sinovaс из Поднебесной. Степанов что-то уже подписал. Не без скандала, по стоимости……

Опубликовано Артемом Марчевским Вторник, 12 января 2021 г.

“Чекаємо “перевірену” вакцину Sinovaс з Піднебесної. Степанов щось вже підписав. Не без скандалу, за вартістю… (Мабуть, як сьогодні кажуть – для хайпа!)).

І на тобі, Бразилія! Заявляє, що доведена ефективність цієї вакцини – 50,4%!! Це виходить, що кожне друге щеплення – марно викинуті гроші!

Ви думаєте, що завтра Степанов публічно почне каятися? Ні – завтра (в крайньому випадку післязавтра) він в черговий раз розповість про “політичну небезпеку” російської “Супутник-V”. У якій ефективність, вже доведена багатьма країнами, не менше 92%. При цьому, вона втричі дешевше китайської!

На жаль, для Степанова звання “лікар” давно вже втратило свій первісний зміст. Як і для Гаранта Конституції слово “Конституція”. Та сама, де не тільки прописані права громадян, а й заборонено скорочувати мережу медустанов.

Недавня історія з “відстороненням” глави КС, особисто у мене породила глибокі сумніви, що Гаранту взагалі хоч хтось показував наш основний Закон!” – написав Марчевський.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.