Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Мартиненко: Медведчук дуже розумна людина, він сильний в переговорах і розрахунках, але він не публічний

Мартиненко: Медведчук дуже розумна людина, він сильний в переговорах і розрахунках, але він не публічний

Віктор Медведчук

“Опозиційна платформа – За життя”

Постійні звинувачення на адресу народного депутата України, голови політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктора Медведчука в бажанні зайвий раз підкреслити свою публічність, не мають жодних підстав. Його політична сила останнім часом набирає обертів і є однією з найпопулярніших в Україні партій, тому Медведчук просто змушений бути публічною людиною і це для нього абсолютно новий виклик. Про це в інтерв’ю “Apostrophe TV” заявив генеральний директор інформагентства “Інтерфакс-Україна” Олександр Мартиненко.

Він підкреслив, що публічні виступи – далеко не найсильніша сторона лідера ОПЗЖ, він звик більше робити, ніж говорити.

“Віктор Володимирович дуже розумна людина, але не дуже публічна, всі це знають. Можливо, він вже інший, але він не дуже публічний. Він сильний в підрахунках, розрахунках, в підписанні угод і так далі, тощо. Це у нього чудово виходить”, – зазначив директор інформагентства.

Також він нагадав, що раніше, займаючи публічні посади, Медведчук намагався уникати популярності. І тепер, те що його особистість постійно знаходиться в центрі уваги, політик сприймає, як новий виклик.

“Медведчук став публічним політиком. Коли він був головою адміністрації, він був не дуже публічним, але постійно перебував поруч з президентом. Він окремо не існував. А тепер він існує окремо і вже працює з однопартійцями. Він – телезірка, і взагалі зірка для своїх шанувальників, я маю на увазі. І це для нього новий виклик”, – сказав на закінчення Олександр Мартиненко.

Раніше народний депутат України, голова Політради партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктор Медведчук заявив, що настав час для реалізації багатьох з тих ідей, які парламентарій “послідовно і принципово відстоював”, незважаючи на політичний тиск і переслідування, починаючи з приходу до влади президента Ющенка і закінчуючи нинішнім главою держави Володимиром Зеленським. Також політик підкреслив, що найкращим доказом затребуваності його ідей є стрімке зростання рейтингу ОПЗЖ і наближення його до рейтингу президентської політсили.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.