Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Маслов: Падіння США триває

Маслов: Падіння США триває

Тимур Маслов Фото з відкритих джерел

Падіння США продовжиться, і при Байдені воно буде ще швидшим, ніж при Трампі – вважає член молодіжного крила ОПЗЖ Тимур Маслов. Аналітику останніх подій у США він опублікував на своїй сторінці у Facebook, передає пресслужба організації.

“Що ми маємо на сьогодні. Демократи “підпалили Рейхстаг “влаштували фейковий” штурм” Капітолію купкою беззбройних ряджених.

BLM пів року тероризували майже всю країну, грабуючи та спалюючи цілі квартали в багатьох американських містах. Але варто було Купці беззбройних клоунів побігати по Капітолію – все, загроза демократії, внутрішній тероризм і інсургенти. Так можна тільки в “бананових республіках”, як сказав Буш молодший.

Але ні зброї, ні бойових дій не було, стріляла тільки поліція. Терористами аналогічно, тому що нікого не намагалися залякати або взяти в заручники.

Зате тепер у Демпартії, завдяки фальсифікаціям і провокаціям, президент і обидві палати Конгресу. І вони, на відміну від Трампа, грати за правилами навіть не збираються.

Прихильників Трампа вже називають “культом”, і починається полювання на відьом. Причому, що характерно, заклики вбивати республіканців ніхто не видаляє і не блокує, вони не порушують правила їх ком’юніті.

Якщо проти Трампа буде порушено справу “про спробу держперевороту”, то цю справу можна буде використовувати для цькування і репресій будь-яких його прихильників по всій країні.

Що ж буде далі?

Демократи будуть закріплювати успіх і розправлятися із залишками Республіканської партії. Садити, звільняти, позбавляти фінансування, банити в Інтернеті й багато іншого.

І все це робитиметься під крики про захист демократії та боротьбу зі змовниками, які хотіли встановити диктатуру. Загалом граючи без правил, прибирати неугодних.

Пандемія нікуди не поділася. У низці штатів лікарні забиті повністю, загальна кількість хворих перевищила 21 мільйон.

А американські вакцини показують велику кількість важких побічних ефектів, а фармакологічні компанії не здатні наростити їх виробництво.

Якщо демократи введуть локдаун, прихильниками чого вони є, то це додатково вдарить по американській економіці.

Економіка США, дуже далека від відновлення. І нехай високі біржові індекси нікого не обманюють – вони підтримуються виключно шляхом накачування працюючим друкарським верстатом.

Вісімнадцять мільйонів безробітних, і якщо почнуться нові локдауни, то їх число знову різко зросте.

При цьому якщо Трамп міг говорити, що його зусилля по виправленню ситуації блокуються Конгресом (що чиста правда), то Байден такого сказати не може – його партія зосередила у своїх руках всі гілки влади. І відповідальність за прийдешню катастрофу буде також повністю на демократах.

Демократи будуть і далі просувати SJW і ЛГБТ-повістку (а нічого іншого у них немає), але це ніяк не здатне вирішити ні економічні проблеми, ні позбавити від пандемії.

Всі готівкові ресурси будуть кинуті на утримання влади та на спроби внутрішньої стабілізації. Причому я вважаю, що цих ресурсів для стабілізації давно недостатньо.

Падіння США продовжиться, і при Байдені воно буде ще швидшим, ніж при Трампі”, – пише Маслов.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.