У СВІТІ
Масштабна пожежа на ринку піротехніки осяяла спалахами небо: вогонь гасили майже 200 рятувальників
Пожежа на ринку піротехніки охопила 4 тисячі квадратних метрів, феєрверки чуло і бачило усе місто
Пожежа на ринку піротехніки у Ростові, скріншот відео
У російському місті Ростов-на-Дону рано вранці 6 грудня можна було почути і побачити масштабне шоу феєрверків. Однак це було не передчасне святкування Нового року, а пожежа на ринку піротехніки
Про це повідомляє російський Перший канал.
На ринку “Класік” в Ростові-на-Дону загорівся павільйон з піротехнікою. Пожежа у двоповерховій будівлі виникла близько 6:30 ранку, спочатку на площі 200 квадратних метрів, але потім полум’я стало швидко поширюватися і невдовзі вже охопила 4 тисячі квадратних метрів.
Пожежі присвоєно підвищений, четвертий (з п’яти) ранг складності. Щоб не допустити поширення пожежі, гасіння вогню було розбите на чотири бойові ділянки Локалізувати полум’я вдалося лише о 13.30 за московським часом.
Для боротьби з пожежею довелося мобілізувати значну частину персонального складу і спеціалізованої техніки. В операції було задіяно 192 рятувальники і 66 одиниць техніки.
Пожежа на ринку піротехніки у Ростові, скріншот відео
Попередньо повідомляється, що жертв і постраждалих від надзвичайної події немає.
Відео з місця інциденту стало окремою новиною і було швидко розповсюдженими у соцмережах і ЗМІ: скоріш за все, цьому сприяла ефектність кадрів: вогонь не тільки осяював світлом вранішню темряву, але й став причиною детонації багатьох феєрверків, які теж залишали свій слід на небі.
В Ростове загорелся павильон с пиротехникой, площадь пожара составила 2,5 тыс. квадратных метров pic.twitter.com/G0Be0IELqu
— РБК (@ru_rbc) December 6, 2020
Обов’язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, Космічний феєрверк – вчені зафіксували потужне зіткнення зірок.
Як повідомляв портал Знай.ua, У мережі показали повітряний виступ 800 дронів: неймовірне відео.
Також Знай.ua писав, Феєрверк – причина пожежі в нічному клубі Бухареста.