Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Медведчук: Безпека російської вакцини від коронавірусу вже перевірена – вона безпечна

Медведчук: Безпека російської вакцини від коронавірусу вже перевірена – вона безпечна

Віктор Медведчук

“Опозиційна платформа – За життя”

Безпека російської вакцини від коронавірусу вже перевірена і встановлена – вона безпечна. У РФ вже вакциновано 150 тисяч громадян.

Про це голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат України Віктор Медведчук заявив в інтерв’ю українським телеканалам.

Парламентар констатував, що сьогодні найактуальніша проблема безпеки людей у всьому світі – це коронавірус COVID-19 і боротьба з ним. Він нагадав, що ще на початку жовтня зустрівся з президентом РФ Володимиром Путіним, оскільки в серпні в РФ була зареєстрована перша в світі вакцина від коронавірусу “Супутник V”, щоб створити умови для придбання цієї вакцини в Україні для вакцинації українських громадян. Ще через деякий час було порушене питання про те, щоб отримати одну з найсучасніших технологій з виробництва вакцини в Росії, щоб налагодити виробництво в Україні.

“Здавалося б, новітня технологія, виробництво в Україні. Перевага: перша – контроль з боку держави і державних органів за процесом виробництва після отримання технологій і сировини. Сировина, я вже сказав, це клітинна лінія, яка спочатку передається від виробника, від наукового розробника, а потім вже вирощується в умовах підприємства, яке здійснює виробництво цієї вакцини. Робочі місця, податкові відрахування, можливість виробництва і забезпечення наших людей, що є найголовнішим, і навіть можливість виробництва на експорт”, – підкреслив Віктор Медведчук.

Новини за темою: “Опозиційна платформа – За життя” зробить все, щоб виробництво в Україні вакцини “Супутник V” відбулося в інтересах наших громадян

Парламентар продовжив: “Але при цьому ми почули дивні заяви через два дні від прем’єр-міністра України пана Шмигаля. А до цього ми чули ще окремих розумників, припустимо, в особі так званого міністра так званої охорони здоров’я в Україні – який сказав – та ні, російська вакцина, ну, заспокойтеся, є “Pfizer”, “Moderna”, “Astra”, а російська вакцина – та вона ще не пройшла третю стадію клінічних випробувань. Ну, абсурд, примітивність і дилетантство цих людей полягає в тому, а я маю на увазі зараз не тільки так званого міністра охорони здоров’я, а й так званого прем’єра, полягає в тому, що, якби вони поцікавилися, то вони б дізналися, що вакцина “Pfizer” перебуває на третій стадії клінічних випробувань. “Moderna” взагалі на кінець листопада не була зареєстрована в США і теж перебуває на третій стадії клінічних випробувань. “Astra” також перебуває на третій стадії клінічних випробувань. Перших двох ефективність – 94-95%, “Astra” – в середньому 70%”.

Віктор Медведчук зазначив, що третя стадія клінічних випробувань – це стадія, яка починається після офіційної реєстрації та застосування.

“До речі, на вчорашній день, як заявив Інститут Гамалеї, пан Гінсбург, в Росії вакциновано 150 тисяч громадян Росії. Це без тих, які проходять клінічні випробування в третій фазі”, – заявив Віктор Медведчук.

Політик підкреслив, що безпека російської вакцини перевірена на першій і другій стадії випробувань.

“Вона перевірена, вона встановлена. Ця вакцина безпечна”, – резюмував він.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.