Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Медведчук: Влада вчинила з ФОПами незаконно, необґрунтовано і необ’єктивно

Медведчук: Влада вчинила з ФОПами незаконно, необґрунтовано і необ'єктивно

Голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат Віктор Медведчук Фото:”Опозиційна платформа – За життя”

Влада вчинила з представниками фізичних осіб-підприємців незаконно, необґрунтовано та необ’єктивно.

Про це голова політради партії “Опозиційна платформа – За життя”, народний депутат України Віктор Медведчук заявив в інтерв’ю українським телеканалам.

“Перший висновок, який ми зробили, я маю на увазі нашу партію, наша фракція в парламенті, – це те, що влада вчинила з цими людьми незаконно, необґрунтовано і необ’єктивно. Так, ми підтримали кілька тижнів тому законопроєкт про внесення змін в частині відтермінування введення програмно-розрахункових операцій на один рік. Це частковий захід для того, щоб напрацювати необхідне законодавство і його реалізувати”, – підкреслив Віктор Медведчук.

Парламентар розповів, що після голосування представники партії “Опозиційна платформа – За життя” вирішили, що треба спробувати знайти оптимальний вихід з цієї ситуації. Стратегічна рада партії розглянула це питання, створила робочу групу, до якої увійшли народні депутати Олександр Колтунович, Наталія Королевська, включилися і багато інших депутатів. Вони організували діалог з представниками фізичних осіб – підприємців. У результаті, каже Віктор Медведчук, був знайдений оптимальний варіант.

“Ми повинні врегулювати цю ситуацію і в інтересах держави, і в інтересах розвитку малого бізнесу та можливостей діяльності фізичних осіб – підприємців. Ми підготували такий законопроєкт, ми його зареєстрували, ми його зареєстрували від нашої фракції і вважаємо, що він повинен бути ухвалений. Ми там взагалі відмовилися від впровадження системи РРО, підвищивши ліміти діяльності фізичних осіб – підприємців, і вважаємо, що це оптимальна модель, якою, по-перше, ми йдемо назустріч тим людям, які, по-перше, заробляють гроші, по-друге, платять податки, по-третє, ці люди, які, незважаючи на всю “діяльність” нашої держави, не зробили жодного кроку на шляху робочих місць – самі створили робочі місця, самі забезпечують себе роботою і ще людей додатково і самі існують в умовах економічної кризи”, – сказав Віктор Медведчук.

Новини за темою: Детінізацію потрібно розпочинати не з ФОПів, а з приватних монополій і мільярдних скруток на митниці, – Тизенгаузен

Парламентар вважає, що законопроєкт має право не просто на існування, а на ухвалення: “Ми зможемо, дійсно, не просто допомогти цим людям – ми цим можемо допомогти об’єктивно економіці країни, яка перебуває в цьому жахливому стані, до якого довела його влада”.

Як повідомляли раніше, президент Володимир Зеленський підписав Закон “Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо лібералізації застосування реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку та скасування механізму компенсації покупцям (споживачам) щодо скарг про порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій в частині суми застосованих штрафних санкцій” № 1017-IX, який Верховна Рада ухвалила 1 грудня 2020 року.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.