Зв'язок з нами

Події

Менше можна, більше – ні: Зеленський заборонив владі на місцях підвищувати “комуналку”

Менше можна, більше – ні: Зеленський заборонив владі на місцях підвищувати "комуналку"

На нараді з міськими головами та керівництвом НАК “Нафтогаз України” домовлено, що на місцях тарифи на тепло та гарячу воду не зростуть. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у своєму влозі.

Я закликаю місцеву владу, до повноважень якої належать саме ці питання, поставитись до цього відповідально, з думкою в першу чергу про звичайних людей, пересічних українців, – сказав глава держави (досьє Зеленського).

Президент нагадав, що Кабінет міністрів встановив граничну ціну у 6,99 грн за 1 куб. м газу для побутових споживачів.

Читайте також

Зеленський вимагає провести аудит тарифів по всій Україні

Досьє

Зеленський Володимир

Менше може бути, більше – ні, не може бути. Це стосується всього опалювального сезону. І це точно кінець планам деяких монополістів. Вони дуже хотіли, аби зросли три речі: тарифи, їхні власні кишені та невдоволення серед людей, – зазначив Зеленський.

Глава держави повідомив, що навесні всі газопостачальні компанії мають представити населенню річні продукти.

Там має бути вигідна, фіксована ціна на весь рік. Щоб наші люди змогли планувати свій бюджет, бачили ціну і знали, що ніхто не вправі її неочікувано задирати, – сказав президент.

Також він нагадав, що уряд спростив доступ до субсидій, і більшість громадян може отримати їх одразу після заявки. На субсидії Кабінет міністрів має виділити необхідні кошти.

Нагадаємо, 18 січня Кабінет міністрів України ухвалив рішення, яким встановлюється гранична ціна на газ на рівні 6,99 грн за кубометр. 19 січня регулятор знизив граничний тариф на розподіл газу та встановив його на рівні 1,79 грн за кубометр.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.