Зв'язок з нами

Події

Мінфін розраховує на новий транш від МВФ у вересні – Марченко

Мінфін розраховує на новий транш від МВФ у вересні – Марченко

Міністр фінансів Сергій Марченко (фото: facebook.com/minfin.gov.ua)

Міністерство фінансів України розраховує на закінчення переговорів з МВФ у липні та виділення нового траншу у вересні цього року.

Про це в інтерв’ю Lb.ua розповів міністр фінансів України Сергій Марченко.

Це (вересень – ред.) хороший варіант, до якого ми йдемо. Поки є прогрес, і я хочу бути в такому випадку оптимістом, – заявив міністр.

Марченко (досьє Сергія Марченка) розповів, що наразі переговори з МВФ тривають і стосуються вони виконання Україною зобов`язань перед фондом.

Ми зараз звужуємо коло невирішених питань. За великим рахунком йдеться про конкретні формулювання за взятими Україною зобов’язаннями. І це коло максимально звузилось. У січні, коли була місія, було багато питань, зараз їх менше. Залишилась низка питань з антикорупції, які потрібно вирішити, – розповів міністр.

Також Марченко розповів, коли можливе підписання меморандуму з МВФ і які саме умови туди увійдуть.

Все залежить від того, наскільки ми просунемося у формулюваннях з ключових питань. Днями була розмова прем’єра з Альфредом Кеммерихом – це директор європейського департаменту МВФ, в ході якого обговорювалися ці питання. Є рішення Венеціанської комісії щодо закону про вищу раду правосуддя. Так що є певний прогрес щодо зближення позицій, я б так сказав. Конкретно можна говорити, коли ми вийдемо на чіткі формулювання зобов’язань, які готова на себе взяти Україна, – вважає міністр.

Читайте також

В Офісі президента спрогнозували, що країна робитиме без грошей від МВФ

Глава Нацбанку розповів, скільки грошей Україна може отримати від МВФ

За його словами, формулювання ще чітко не викристалізувалася, щоб можна сказати однозначно, а остаточної редакції меморандуму після перегляду ще немає.

Нагадаємо, що в межах програми МВФ для посилення світової економічної системи Україна може розраховувати на 2,73 млрд доларів.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.