Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Міністр юстиції Денис Малюська отримав від нотаріуса 60 тис. доларів за “вирішення свого питання”, – політолог

Міністр юстиції Денис Малюська отримав від нотаріуса 60 тис. доларів за "вирішення свого питання", - політолог

Денис Малюська Кабінет міністрів

Приватний нотаріус Максим Юдін, який раніше фігурував у рейдерському захопленні 35 об’єктів столичної нерухомості, нібито заплатив міністру юстиції Денису Малюському 60 тисяч доларів за захист його інтересів. Про це повідомив політолог Олексій Голобуцький, опублікувавши скріншот віддаленого повідомлення Юдіна, повідомляють “Факти”.

Як пише Голобуцький, законні власники захопленої нерухомості звернулися до колегії Мін’юсту з розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Колегія встала на їхній бік і вирішила анулювати дії нотаріуса Юдіна. Однак міністр Малюська відмовився підписати це рішення.

“Пояснення цьому банально просте — корупція. Виявляється, що Малюська вже закривав доступ до реєстру нерухомого майна Юдіну після того, як історія стала публічною наприкінці жовтня 2020 року. Але сам Юдін публічно заявив, що заніс Малюсьці за вирішення питання 60 тисяч доларів і не отримав ні рішення, ні грошей назад. Нотаріус прямо погрожував Малюсьці, що має докази передачі грошей, достатні для кримінального переслідування міністра”, — написав Голобуцький.

За інформацією Голобуцького, він нібито зібрав нараду з приводу передачі хабара, на якому показово відчитав підлеглих, проте після продовжив тягнути з підписанням рішення колегії і навіть повернув його на перегляд, що безпрецедентно.

“Напевно, Малюська, як справжній бізнесмен, злякався публічних звинувачень у невиконанні зобов’язань за оплачені послуги? Якщо так, то тут він переплутав бізнес і державні інтереси. А порушення державних інтересів за гроші – це корупція. Можливо, вже хороший привід зробити “запит від народу” до міністра юстиції: а зведіть, будь ласка, всі прорахунки вартості своїх послуг як міністра в одну табличку на Facebook! Людям дуже потрібно! Це ж не дуже чесно, що одні нотаріуси можуть цими послугами користуватися, тому що орієнтуються у вартості, а інші — ні. Часи складні — думаю багато хто з поки не залучених нотаріусів були б готові підзаробити на чужій нерухомості так, як це робить нотаріус Юдін”, — написав політолог.

Він також закликав директора НАБУ Артема Ситника звернути увагу на цей кейс.

Міністр юстиції Денис Малюська отримав від нотаріуса 60 тис. доларів за "вирішення свого питання", - політолог

Скріншот Facebook

Міністр юстиції Денис Малюська отримав від нотаріуса 60 тис. доларів за "вирішення свого питання", - політолог

Скріншот Facebook

Нагадаємо, раніше Денис Малюська запевнив українців, що в країні практично зникло класичне рейдерство, однак залишилися ще люди, які займаються підробкою документів. 

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.