Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Місія МВФ відновила роботу в Україні, очікуємо на наступний транш, – Шмигаль

Місія МВФ відновила роботу в Україні, очікуємо на наступний транш, – Шмигаль

Голова Кабміну Денис Шмигаль Фото з відкритих джерел

В уряді сподіваються на продуктивні перемовини з міжнародними партнерами

Міжнародний валютний фонд відновив роботу місії в Україні після новорічної перерви, у зв’язку з цим в уряді очікують на швидке отримання нового траншу. Про це 11 січня повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у Facebook. 

Зокрема, міністр запевнив у підтримці урядом курсу реформ та продовженні впровадження в Україні “європейських норм і практик”. За словами Шмигаля, він спільно з президентом Володимиром Зеленським та Національним банком доклали максимум зусиль для виконання “структурних маяків”, необхідних для перегляду програми.

“Скоротили непрацюючі кредити в держбанках та реорганізували митницю з податковою, які, наприклад, за грудень разом перевиконали план більш ніж на 26%”, – прозвітував прем’єр. 

Новини за темою: Скільки Україна заплатить МВФ в 2021 році: Оприлюднено графік

Політик також наголосив, що уряд очікує низку продуктивних перемовин та онлайн-зустрічей із міжнародними партнерами для “успішного завершення перегляду програми Stand-by”. Шмигаль переконаний, що це відкриє можливості для отримання Україною наступного траншу.

Нагадаємо, раніше Денис Шмигаль повідомляв, що черговий транш від Міжнародного валютного фонду Україна має отримати у лютому-березні 2021 року. Однак, це відбудеться за умови, що “не буде знову якихось “сюрпризів”.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.