Зв'язок з нами

Події

МОЗ оновило карантинні зони: лише три області “жовті”

МОЗ оновило карантинні зони: лише три області "жовті"

Коронавірус, карантин, люди у захисних масках (фото: УНІАН)

Міністерство охорони здоров’я 20 квітня оновило розподіл на карантинні зони в Україні. Три області – Херсонська, Закарпатська та Івано-Франківська – у “жовтій” зоні, 12 областей – “червоні”, 9 – “помаранчеві”.

Про це свідчать дані МОЗ.

До “червоної” зони карантину входять 13 регіонів: м. Київ, Житомирська, Запорізька, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Харківська, Хмельницька, Чернівецька та Чернігівська області.

До “помаранчевого” рівня епідемічної небезпеки належать Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Кіровоградська, Луганська, Рівненська, Тернопільська та Черкаська області.

Херсонська, Закарпатська та Івано-Франківська області залишаються у “жовтій” зоні.

Показник госпіталізацій в межах норми (60 на 100 тисяч населення) у Закарпатській (37,2), Івано-Франківській (42,3), Кіровоградській (49,9), Львівська (53,3), Тернопільська (57,1) та Херсонській (57,6) областях.

У Хмельницькій області спостерігається найгірша ситуація з госпіталізаціями – показник становить 116,2. У Києві – 74,7; Чернігівській області – 96,4; Черкаській – 89,8; Миколаївській – 83,7; Житомирській – 84,2; Вінницькій – 75,7.

Станом на 19 квітня 2021 року коефіцієнт виявлення випадків інфікування перевищений у Запорізькій, Київській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Сумській, Харківській, Черкаській та Чернігівській областях.

Фото: moz.gov.ua

Нагадаємо, що 8 940 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 20 квітня 2021 року. Зокрема, захворіли 414 дітей та 251 медпрацівник.

Також Парламент.UA стало відомо з власних джерел, що Київ перебуватиме у “червоній” зоні карантину щонайменше до 10 травня. Ймовірність виходу до “помаранчевої” зони можлива лише після травневих свят.

Читайте також

"Британський штам" коронавірусу розповсюдився по всій Україні – МОЗ

В Україні виявили агресивний південноафриканський штам коронавірусу

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.