Зв'язок з нами

Події

Миру та любові: Зеленський привітав українців із Великоднем

Миру та любові: Зеленський привітав українців із Великоднем

Президент України Володимир Зеленський (фото: Офіс президента)Президент України Володимир Зеленський привітав українців з Великоднем.

Про це йдеться у відеопривітанні, яке транслювалося Україні 24.

Я вітаю всіх, хто відзначає цими днями Світле Воскресіння Христове. Це велике свято символізує перемогу життя над смертю, а ми з вами живемо в такий час, коли заради цієї перемоги ми відзначаємо Великдень вдома. Однак в цьому для нас немає нічого страшного, сумного, тим паче гріховного, передусім тому, що це і є виконання християнського обов’язку, а саме – турботи і любові до свого ближнього. А ще ми знаємо, як багато серед нас тих, хто відзначає Великдень не вдома, а на фронті, на передовій, у боротьбі за мир, або на медичному чергуванні біля ліжок із захворілими у боротьбі за здоров’я, у боротьбі за життя, – зазначив Зеленський.

Він побажав бути усім здоровими та щасливими, а також гарного відпочинку і смачної паски.

Нехай Великдень наповнить наші великі серця великою силою і добром для великих справ та великих звершень. Нехай Великдень принесе вам велику радість, велику надію, велику любов, нехай Великдень принесе вашим родинам велику злагоду та великий достаток, нехай Великдень принесе нашій Україні великий мир, – підкреслив президент.

Нагадаємо, що в Україні на травневі свята працюватимуть понад 13 тисяч храмів, то ж підрозділи МВС будуть забезпечувати публічну безпеку та порядок у ці дні.

Читайте також

Великдень 2021: коли святкують, які традиції і що заборонено робити

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.