Зв'язок з нами

Події

МЗС України вишле з країни ще одного співробітника російського посольства

МЗС України вишле з країни ще одного співробітника російського посольства

Україна і Росія (Фото: Інформатор)

Найближчим часом Міністерство закордонних справ України оголосить за принципом взаємності про висилку вже другого російського дипломата з території України.

Про це в коментарі Інтерфакс Україна заявив речник МЗС Олег Ніколенко.

Таке рішення тільки підтверджує обраний РФ курс на подальше загострення з Україною. Відповідь нашої держави на цю провокацію не забариться. Найближчим часом МЗС оголосить за принципом взаємності про висилку російського дипломата з території України, – сказав Ніколенко, коментуючи дії Росії.

Він підкреслив, що висилка співробітника посольства України в РФ – це чергова провокація російської сторони проти співробітників українських дипломатичних установ в Росії.

Оголошення дипломата посольства України в Москві persona non grata позбавлене логіки, не має під собою жодних причин, – зазначив речник.

Нагадаємо, що 17 квітня в Санкт-Петербурзі затримали українського консула Олександра Сосонюка. Його звинувачували в отриманні закритої інформації з баз даних правоохоронних органів і ФСБ. За словами співробітників ФСБ,  його діяльність мала явний ворожий характер стосовно РФ. У відповідь Україна вислала співробітника посольства Росії в Києві Євгена Чернікова, якого оголосили persona non grata.

Оскільки Росія вважає, що висилка Чернікова не мала під собою жодних підстав, то вирішила вислати ще одного співробітника українського посольства.

Читайте також

Україна вишле російського дипломата: відомо прізвище

Україна відкриє три нових посольства та три генеральних консульства у шести країнах

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.