Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

МЗС засудило введення Росією нових санкцій проти українських політиків

МЗС засудило введення Росією нових санкцій проти українських політиків

Глава МЗС України Дмитро Кулеба Фото з відкритих джерел

Відомство звинуватило Росію у тиску на представників українського суспільства

Міністерство закордонних справ України висловило протест проти розширення Росією санкцій проти українських політиків. Про це йдеться у заяві МЗС України.

У відомстві наголосили, що Росія таким чином посилює тиск на представників українського суспільства та проводжує агресію проти України.  

“МЗС України рішуче засуджує спробу тиску на народних депутатів України та представників українського суспільства. Цей протиправний крок є продовженням Російською Федерацією агресії проти України в усіх її формах і проявах”, – йдеться у заяві. 

Новини за темою: Україна підтримала нові санкції ЄС за порушення прав людини. Деталі

Водночас у МЗС наголосили, що українська сторона залишає за собою право відреагувати на крок РФ, дотримуючись при цьому норм та принципів міжнародного права.

“Україна й надалі продовжуватиме політику протидії російській агресії, докладатиме послідовних зусиль для припинення тимчасової окупації Росією тимчасово окупованих українських територій, відновлення суверенітету і територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах”, – зазначили у міністерстві. 

Новини за темою: ЄС готує санкції проти Росії за поширення фейків

Нагадаємо, цього тижня уряд Росії розширив санкції проти України. Зокрема, під обмеження потрапили 849 осіб, серед яких спікер Верховної Ради Дмитро Разумков та його перший заступник Руслан Стефанчук.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.