Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

На виборах у Кривому Розі перемагає кандидат від ОПЗЖ Костянтин Павлов, – дані паралельного підрахунку голосів

На виборах у Кривому Розі перемагає кандидат від ОПЗЖ Костянтин Павлов, - дані паралельного підрахунку голосів

Костянтин Павлов Фото з відкритих джерел

Дані паралельного підрахунку голосів, проведеного Дніпропетровською обласною організацією ОПЗЖ, свідчать, що на виборах у Кривому Розі перемагає кандидат від Партії “Опозиційна платформа – За життя” Костянтин Павлов. 

Про це заявив народний депутат від “Опозиційної платформи – За життя” Нестор Шуфрич під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

За його словами, після обробки 90% голосів за кандидата в мери Кривого Рогу від партії “Опозиційна платформа – За життя” Костянтина Павлова виборці віддали 58,27% або 87 826 голосів. За кандидата від “Слуги народу” Дмитра Шевчика – 41,73% або 62 906 голосів.

На виборах у Кривому Розі перемагає кандидат від ОПЗЖ Костянтин Павлов, - дані паралельного підрахунку голосів

Фото з відкритих джерел

Нардеп акцентував увагу на тому, що дані паралельного підрахунку голосів, проведеного Дніпропетровською обласною організацією ОПЗЖ, збігаються з даними екзитполу. 

“Давайте сьогодні проявимо повагу до жителів Кривого Рогу. Криворіжці заслужили на те, щоб їх вибір був реалізований і ми зробимо все щоб так як проголосували криворіжці так і було відображено в підсумковому протоколі виборів. Ми з повагою ставимося до нашого опонента. Боротьба була чесною. У всіх були можливості довести свою позицію. Жителі міста Кривого Рогу зробили свій остаточний вибір. Закликаємо наших опонентів коректно і з повагою один до одного, і до жителів цього славного міста, завершити підрахунок голосів і підвести підсумки”, – резюмував Шуфрич. 

Новини за темою: Підсумковий протокол за результатами другого туру виборів мера в Кривому Розі буде підписаний у найкоротший термін, – Павлов

Як раніше повідомлялося, згідно з даними екзитполу, кандидат в мери Кривого Рогу Костянтин Павлов від Партії “Опозиційна платформа – За життя” перемагає у другому турі виборів міського голови. 

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.