Зв'язок з нами

УКРАЇНА

На Запоріжжі СБУ затримала військового прокурора на хабарі

СБУ спіймала посадовця під час отримання хабара, прокурор одержав від військового неправомірну вигоду у розмірі 5 тисяч доларів США. Сумно, що це не просто військовий прокурор, а один з керівників військової прокуратури Запорізького гарнізону Південного регіону!

На Запоріжжі СБУ затримала військового прокурора на хабарі

Служба безпеки України затримала одного з керівників військової прокуратури Запорізького гарнізону Південного регіону на отриманні хабара.

За інформацією пресцентру СБУ, він вимагав 5 тис. доларів від одного з підозрюваних за непритягнення його до кримінальної відповідальності за шахрайство, вчинене у великих розмірах. За ці гроші прокурор також “пообіцяв” повне закриття провадження.

Наразі хабарнику готується повідомлення про підозру. За цей злочин передбачено позбавлення волі строком від 5 до 10 років з конфіскацією майна.

На Запоріжжі СБУ затримала військового прокурора на хабарі

Операція проводилась співробітниками Головного управління по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю СБ України спільно зі слідчими ДБР під процесуальним керівництвом Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора.

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.