Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Наглядову раду “Укроборонпрому” очолив академік Володимир Горбулін: Що про нього відомо

Наглядову раду "Укроборонпрому" очолив академік Володимир Горбулін: Що про нього відомо

Володимир Горбулін “Укроборонпром”

Новообраний очільник наглядової ради заявив про важливість реалізації ефективної реформи “Укроборонпрому”

Головою наглядової ради державного концерну “Укроборонпром” обрали академіка Володимира Горбуліна. Про це повідомив гендиректор підприємства Юрій Гусєв у Фейсбук.

Зазначається, що Горбулін вже підписав відповідний контракт. “Головою Наглядової Ради одноголосно обрано Володимира Павловича Горбуліна, який за відповідним рішенням і підписав зі мною контракт. Я ж мав можливість подякувати за довіру та наголосив на тому, що для мене особлива честь і відповідальність працювати в команді з такою професійною Наглядовою Радою”, – написав Гусєв.

При цьому обраний очільник наглядової ради заявив про важливість реалізації ефективної реформи концерну та забезпечення розвитку оборонно-промислового комплексу України.

Довідка

Володимир Горбулін – український політик, учений та державний діяч. Народився в 1939 році у Запоріжжі.

У 1994 році отримав науковий ступінь доктора технічних наук, через рік став професором.  У 1997 році почав працювати в Національній академії наук України.

Був радником другого президента України Леоніда Кучми, у 2006 році очолював РНБО, а за часів президентства Петра Порошенка був членом політичної підгрупи ТКГ щодо Донбасу.

В період з 2014 по 2018 роки обіймав посаду директора Національного інституту стратегічних досліджень.  У жовтні поточного року став першим віцепрезидентом НАН України.

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський призначив новим генеральним директором державного концерну “Укроборонпром” Юрія Гусєва. Раніше Гусєв очолював Херсонську облдержадміністрацію.

Новини за темою: Обшуки у ДК “Укроборонпром” та ДК “Укрспецекспорт”: СБУ розкрила деталі справи про держзраду

Згодом новопризначений директор “Укроборонпрому” Юрій Гусєв заявив, що державний концерн припинить своє існування в наступному році. Новий очільник відомства анонсував створення холдингу “Оборонні системи України”.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.