Зв'язок з нами

Події

Нікого з депутатів ще не штрафували за відсутність маски – Разумков

Нікого з депутатів ще не штрафували за відсутність маски - Разумков

Засідання Верховної Ради України, народні депутати (фото: УНІАН)

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков виступає за покарання народних депутатів, які не дотримуються маскового режиму, але жодного разу не звернувся до правоохоронців, аби притягти до відповідальності порушників.

В інтерв’ю “Фокусу” спікер пояснив, чому депутати не дотримуються маскового режиму, в той час, як влада вимагає цього від усіх інших українців.

Є неприємні приклади, які я бачу з трибуни ВР: хтось ходить в “дірявих” масках, хтось взагалі без маски. Було багато дискусій про впровадження штрафів, але ми не можемо накладати їх самостійно, а поліція в зал ВР заходити не має права. Наскільки мені відомо, нікого з депутатів не штрафували за відсутність маски. Хоча було б непогано і правильно, – сказав він (досьє Разумкова).

Спікер стверджує, не звертається до правоохоронних органів, щоб ті карали депутатів за недотримання маскового режиму, оскільки це не його зона відповідальності.

Читайте також

Депутатів-прогульників оштрафували на понад 30 млн грн минулого року

Штраф отримали ті депутати, у яких відсоток голосувань менше, ніж 70%

Досьє

Разумков Дмитро

Голова Верховної Ради України

Це не моя зона відповідальності як голови ВР. Завдяки онлайн-трансляції правоохоронні органи самі бачать, що відбувається в стінах парламенту, – сказав Разумков.

Нагадаємо, 9 листопада президент України Володимир Зеленський (досьє Зеленського) підписав закон, який дозволяє поліціянтам штрафувати порушників маскового режиму. Відтепер за перебування у громадських місцях, будівлях або громадському транспорті без респіратора або захисної маски порушники карантину можуть отримати 170-255 грн штрафу.

14 січня набув чинності закон, який передбачає штрафи для бізнесу за відсутність масок.

Читайте також наш матеріал: “Держава не забезпечує масками громадян: чи це законно” 

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.