Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Очікувати щось нове, крім покровительського тону, не слід, – Азаров про Байдена і Україну

Очікувати щось нове, крім покровительського тону, не слід, – Азаров про Байдена і Україну

Фото з відкритих джерел

Експрем’єр пригадав події, які свідчать про ставлення Джо Байдена до України

Очікувати щось нове від президента США Джо Байдена відносно України, крім продовження покровительського тону у реалізації політики, яка проводилася американцями за президентства Барака Обами, не слід.

Про це в ефірі ток-шоу “15” на телеканалі ZIK під час включення заявив прем’єр-міністр України у 2010-2014 роках Микола Азаров.

Микола Азаров спрогнозував, якою може бути зовнішня політика нової адміністрації президента США Джо Байдена. Колишній прем’єр нагадав, що Байден – це людина, яка вісім років посідала посаду віцепрезидента США під час перебування на президентській посаді Барака Обами, та брала активну участь у житті України.

“Тому ми знаємо, що нас чекає. Я нагадаю кілька віх. Він приїхав до Києва, спокійно сів на чільному місці, тобто посадив всіх вищих українських чиновників за стіл і під час, не знаю, скільки там за протоколом, 40 або 50 хвилин вправляв мізки в прямому і переносному сенсі. Звичайно, я думаю, що сам Байден не визначав місце свого сидіння в залі, але сідати на чільне місце, це, звичайно, або український протокол на догоду, або американський протокол недогледів, але це було неетично, недипломатично. І коли він зайшов у зал і йому вказали на місце, і він по-хазяйськи сів на місце головуючого, ось це вже очевидно позначило його ставлення до України”, – сказав він.

Новини за темою: Є міф, що Байден прийде і лад наведе, але Україна – на 20-30-му місці світових проблем, – експерт

Микола Азаров вказав й інший приклад.

“Нам відомо, як він сам, уже будучи у відставці, розповідав, так би мовити, зі смішками, зі сміхом, як він звільнив генерального прокурора, як він розмовляв з Порошенком. Це ж було опубліковано в американській пресі, не в нашій. У нашій могли, можливо, засумніватися. Але ось він сам давав інтерв’ю, і ось, так би мовити, досить впевнено говорив, що ось я сказав – звільни його, і він його звільнив протягом години. Тобто ми бачимо його ставлення до України. Можна згадати, звичайно, роздруковані переговори його з Порошенком, де Порошенко, ну, просто, так би мовити, підстилався, будемо говорити, перед ним”, – зазначив колишній очільник уряду.

Микола Азаров резюмував, що тому очікувати чогось нового, крім покровительського тону в реалізації тієї політики, яка проводилася американцями в ті роки, просто не слід.

Нагадаємо, напередодні відбулася інавгурація 46 президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена.

Згодом стало відомо, що новообраний президент США Джо Байден підписав перші 15 указів, серед яких повернув країну до Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Як повідомляли, на додаток до ухвалених у день інавгурації рішень, адміністрація нового американського президента Джо Байдена представила свій амбітний план додаткових дій протягом перших 10 днів перебування при владі.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.