Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

“Опозиційна платформа – За життя”: Влада повинна виконати Паризькі угоди “нормандської четвірки” або піти у відставку

"Опозиційна платформа – За життя": Влада повинна виконати Паризькі угоди "нормандської четвірки" або піти у відставку

Фото з відкритих джерел

Чинна українська влада повинна виконати Паризькі угоди “нормандської четвірки” або піти у відставку. Це слідує із заяви “Опозиційної платформи – За життя”.

Наводимо її текст дослівно:

Пройшов рік з моменту зустрічі глав держав і урядів “нормандської четвірки” в Парижі. За цей час відбулося повне переродження Володимира Зеленського з “президента миру” на бійця партії війни. Жодної з домовленостей, досягнутих 9 грудня 2019 року, не виконано. Саботується робота над політичною частиною Мінських угод. Рупори влади зомбують українських громадян розмовами про 25 років “безпечної реінтеграції”, “плани Б” і “червоні лінії”.

Зе-команда не прагнула і не бажає відновлення миру. Їй та її іноземним партнерам невигідно скорочувати військові витрати та спрямовувати ресурси на соціальний захист, розвиток економіки та регіонів, охорону здоров’я та освіту. Їм потрібна виснажена Україна, що загрузла в боргах, в якій з молотка йдуть землі, ресурси та підприємства.

Зе-влада, яка підспівує партії війни, може скільки завгодно розпинатися про цивілізаційні вибори та ілюзорні євроатлантичні перспективи. Але поки що для України й українського народу є реальною тільки одна перспектива – злиднів, безправ’я та втрати суверенітету.

Досить морочити голову розмовами про перегляд Мінських угод і “диво” Будапештського меморандуму. Досить пропаганди ксенофобії та дискримінації. Балаканини про вільні економічні зони під контролем військово-цивільних адміністрацій.

“Опозиційна платформа – За життя” вимагає прийняття всіх законів, передбачених Мінськими угодами. Закони про амністію, особливості місцевого самоврядування, виборів, внесення змін до Конституції, що закріплюють особливий статус Донецька і Луганська, а не закони про табори для інтернованих і дискримінацію національних громад. Зе-влада повинна виконати обіцянки, дані виборцям, або піти слідом за попередниками.

Сьогодні повернути в Україну мир – це і є справжній патріотизм!

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.